silecekler

TektusKOR

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bence ya silecek motoru, ya silecek kolunda boşluk kol derken kaput alıtındaki koldan bahsediyorum tabii veya intervall (zamanlama ile akım veren)rolesinde bozukluk var yani sizin deyiminizle fasıla ayarını yapan role
başka hata olmaz

Hayırlı günler... Konu hortlaşmış gibi olucam ama...

Benim comboda da fasıla problemi var. İlk kademeye gelen kol ile bir siliş yapıyor ancak daha sonrasında hareket yok... Diğer kademeleri problemsiz çalışıyor.

Özet olarak sanırım zaman ayarlayan röle sıkıntılı gibi... Ancak yurtdışı dahil forumlarda hangi röle olduğu ile alakalı bir bilgi bulamadım. Zaman ayarı (fasıla) kontrol eden rölenin hangisi olduğu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Tekrardan hayırlı günler...

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Sigorta atmış hocam 2 adet sigprtası var değiştir düzelir

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

TektusKOR

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sigorta atmış hocam 2 adet sigprtası var değiştir düzelir

Yok benim iş sigortalı değil. Dediğim gibi çalışmaya çalışıyor ancak zaman ayarlı olan kısım bir siliş yaptıktan sonra bir daha yapmıyor. Yani belli aralıklarla bir rölenin aç kapa yapması lazım o röle nerde diye sormak istedim

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yok benim iş sigortalı değil. Dediğim gibi çalışmaya çalışıyor ancak zaman ayarlı olan kısım bir siliş yaptıktan sonra bir daha yapmıyor. Yani belli aralıklarla bir rölenin aç kapa yapması lazım o röle nerde diye sormak istedim
Üstad iyi bak sigorta atmış olabilir ahmet üstadın dediği gibi yoksada motorun içinde kademe yeri var oralar kopuyor zaman la

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

TektusKOR

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Üstad iyi bak sigorta atmış olabilir ahmet üstadın dediği gibi yoksada motorun içinde kademe yeri var oralar kopuyor zaman la

Teşekkür ederim. Kontrol edeyim sağolun

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Benimkide çalışmaya çalışıyordu ama kademelerin en hızlısında takılınkalıyordu. Ön sigorta kutusunda buldum 2 adet sigortası var birisi patlamış değiştim düzeldi aynı sorun

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Benimkide çalışmaya çalışıyordu ama kademelerin en hızlısında takılınkalıyordu. Ön sigorta kutusunda buldum 2 adet sigortası var birisi patlamış değiştim düzeldi aynı sorun
Evet üstad öyle oluyor yanlız corsa c ve comboda motordaki kademede bozulabiliyor