Silecek yukarıda kaldı...yardım

declan4000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigortayı söküp taktım olmadı...... Aküyü ayırdım taktım olmadı....... hala sileceklerim camı aşağıdan yukarıya siliyor, ama durmaya gelince alttan bir karış yukarıda duruyor... Arıza mı bu acaba.... yok mu bilen????

Bir de TECH2 cihazına bağlatsam sorun çözülebilirmi? Özellikle Opel için TECH2 cihazının kaabiliyetlerini bilen varsa cevaplamasını rica ediyorum...

Son düzenleme:

declan4000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de TECH2 cihazına bağlatsam sorun çözülebilirmi? Özellikle Opel için TECH2 cihazının kaabiliyetlerini bilen varsa cevaplamasını rica ediyorum...

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok enteresan bi durum. okuduktan sonra denememeye karar verdim.
TECH2 cihazına bi bağlat bakalım servisine. pek maliyetli olucanı sanmıyorum. hiç olmazsa silecekleri kırmadan sorunu halletmiş olursun. sorun hallorsa burda paylaş kiş tekrar deneyen olur sa çözüm yolu olsun.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecek kollarini gevset cikar asagiya al geri sik o kadar..

Son düzenleme:

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözüm şu silgi kollarında vidalanan yer var sen sert bir şekilde iteklemişsen onlarda gevşekse sileceklerin ayarı değişmiştir şimdi o vidaları açarsın silecekleri 20 cm aşaği al tekrar sık ok sorun kalkar bende kendim ayarladım aracı ikinci el almiştim aynı sıkıntı vardı..
:rock

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu şekilde olmaz arkadaşlar. zaten silmeye başladığında önce alta iniyor sonra komple siliyor. durduğunda tekrar yukarda duruyor diyor. arkadaş eğer vidasını söküp aşağı alırsa bu seferde aşağı inme hareketini yaptığında silecek camdan aşağı kısma inecek ve zarar görecek.

declan4000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun çözüldü.. Sıkıntı sileceklerin donmuş olarak çalıştırılmasından kaynaklanıyormuş. Usta silecek kolunun bağlı olduğu yatay koldaki ayarı yeniden yapıp taktı. 15 dakika sürdü... Bende benim yaptığım bir ayardan kaynaklanıyor zannetmiştim. İlgilenip kafa yoran herkese teşekkürler..