Silecek hk yardım

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar herseye silecek alıyorum kısa süre sonra ses yapmaya yada doğru düzgün silmemeye başlıyor Corsa D 2009 aradım var bosch markaya baktım bulamadım bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz teşekkürler

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynen geçenler de bosh serviste aracın eksoz muayenesi için gittiğim de orada vardım sordum adamlar 50 TL diyor oysa netten ben 15 tl verdim adım aynı ürün. Kullan gitsin sudan ucuz. ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynen geçenler de bosh serviste aracın eksoz muayenesi için gittiğim de orada vardım sordum adamlar 50 TL diyor oysa netten ben 15 tl verdim adım aynı ürün. Kullan gitsin sudan ucuz. ;)

Nadir yanlız dikkatini çekerim, bosch var bosch var, ikisinin arasında nedense epeyce bir fiyat farkı var :maden:

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir yanlız dikkatini çekerim, bosch var bosch var, ikisinin arasında nedense epeyce bir fiyat farkı var :maden:
Aynen başka sitelere baktım 2-3 katı fiyat fark ediyor silecege de 80 - 100 TL vermek ne kadar doğru olur bilmiyorum yazın sıcakta nasıl kalitede olursa olsun bozuluyorlar

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynen başka sitelere baktım 2-3 katı fiyat fark ediyor silecege de 80 - 100 TL vermek ne kadar doğru olur bilmiyorum yazın sıcakta nasıl kalitede olursa olsun bozuluyorlar

Araciniz profildeki dogruysa Corsa D, Bosch Aerotwin takmaniz gerekli. Silecek kolu ve soketi buna uygun. Cok para vermek istemiyorsaniz Rbw marka alin.

Tapatalk pro.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi ben netten aldım bunca zaman çok para verip kaliteli dediklerim 6 ay demeden su koydu ama bu ürünler sağlam çıktı sekme ve ses yapmıyor. Ben hoşnut kaldım abim.İyi yani ;)