Silecek fitili degistirme yardim !

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Silecek fitili degistirme yardim !

Mekseline link' Alıntı:
:)) ben cikartamadm tirnklari hala:)

Orjınalın kenarına bıcak tornavıda gıbı bırsey sok esnet hemen cıkıyor cok basıt kırılacak bırsey degılzaten cokda zorlamada ;D ;D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mekseline link' Alıntı:
usta bende siparia ettim ikiside sol geldi. Firmayla gorustum hepsi standart tek model dediler iade ettim bende.       Sileceklerin uzerinde L harfi vardi (left). R ye bakin dedim yok dediler kestirip attilar. Bastan sagma is yapiyorlar
satıcı dandik çıkmış şansınıza, ben marka olarak RBW aldım fiyatı uygun anlamında yazmıştım. nitekim umutisen de aynı marka sileceği almış beğenmiş
umutisen link' Alıntı:

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepsiburadadaki sileceğin takma yeri astra j'ye uygun görünmüyor fotoğrafta. Bi yanlışlık olmasın, j kasada kare şeklinde bi buton var ona bastırınca silecek çıkıyor. Bu rbw'den bp bayisinde buldum tanesi 7 tl (astra için değil, universal tip) eski tip araçlara sorunsuz olur ama bizimkilere uygun değil. Linkini verdiğiniz silecek de butona şak diye oturan cinsten mi yoksa kapağı açılıp montajdan sonra kapağı kapatılan cinsten mi?

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla ben hepsiburadadan aldım rbw silecek cuk diye oturdu süper ayrıca kare delikli kargo dahil 21 tl