Cam fitili yardim :(

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar dun aracimi yikarken aracin icine baktim su gelmis fitil yariya kadar inmis ondan su almış bnde cami indiriyim fitili yukarıya cekeyim derken fitil tamamen iceri girdi kapinin icinden nasil cikarabilirim :(

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yan cam ise döşemeyi sökmen gerek. Kapı döşemesini

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda varmidir kapi döşemesi sokulmesi ile ilgili konu acaba daha once sokmedin hic

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çok zor olacağını sanmam iki vida olması gerek oda kapı kolunda dikkatli şekilde bakarsan kısa zaman içinde sökersin ama sökme işlemini yaparken elektrik kablolarına dikkat et koparma. Yok yapamam dersen artık bir ustadan yardım alman gerek çünkü daha fazla hasar da açarsın sonra.

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesk ederim sağolasın

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka kapıysa işiniz daha kolay üstteki hoparlör yeri gibi olan kapağın içinde kapı kolunun içinde cam açma düğmesinin olduğu boşlukta ve en aşağıda 2 vida ile tutuyor ön kapılarda da kapı kolunun kapağını çıkartmanız gerekiyor içinden 2 3 vida tutuyor ve aşağıdan 2 vida tutuyor.

vidaları çıkarttıktan sonra hafif kendinize çekin kapı size doğru gelicek ama çıkmayacak. kapı serbest kalınca yukarıya doğru kaydırarak çıkartabilirsiniz

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka kapıysa işiniz daha kolay üstteki hoparlör yeri gibi olan kapağın içinde kapı kolunun içinde cam açma düğmesinin olduğu boşlukta ve en aşağıda 2 vida ile tutuyor ön kapılarda da kapı kolunun kapağını çıkartmanız gerekiyor içinden 2 3 vida tutuyor ve aşağıdan 2 vida tutuyor.

vidaları çıkarttıktan sonra hafif kendinize çekin kapı size doğru gelicek ama çıkmayacak. kapı serbest kalınca yukarıya doğru kaydırarak çıkartabilirsiniz

İnşallah dedıgınız gıbıdır arka cam şöför tarafındakı akşam sökucem bakalım :(

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camsa çok basit işiniz. kolay gelsin

Evet bıraz basıtmıs bıraz once yaptım ama cam kolunu cıkarmakta zorlandım :)) fitilde kapının en altına düşmüş yalnız döşeme cıkınca oturmadı yerine ucu sarkık kaldı gecmelı felanda deıl galıba saglam bı yapıştırıcı ıle tutturmam lazım

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bıraz basıtmıs bıraz once yaptım ama cam kolunu cıkarmakta zorlandım :)) fitilde kapının en altına düşmüş yalnız döşeme cıkınca oturmadı yerine ucu sarkık kaldı gecmelı felanda deıl galıba saglam bı yapıştırıcı ıle tutturmam lazım

yardımcı olmak isterdim fakat cam fitili hakkında hiçbirşey bilmiyorum sadece döşemeyi sökmeyi biliyorum umarım sorununuzu en kısa zamanda sağlam bi şekilde halledersiniz