Silecek fitili degistirme yardim !

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Silecek fitili degistirme yardim !

Kurşun kalemin yazı yazan kısmını toz haline getirin ve bir bez veya kağıtla sileceğin cama gelen kısmına iyice sürün, büyük ihtimal ses kalmayacaktır.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Neden ugrasiyorsun komple silecek degisimi yap cok basit montaji . Yapi marketlerinden bosch marka al sola 60 cm ssg 70 cm lik . Bende yeni degistirdim bu sekilde cok memnunum.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/opel-astra-j-muz-tip-silecek-134084302
ben bir önceki astrama almıştım çok beğenmiştim. daha önce yapımarketten bosch almıştım 1 yıl kullanabilmiştim.
usta bende siparia ettim ikiside sol geldi. Firmayla gorustum hepsi standart tek model dediler iade ettim bende.      Sileceklerin uzerinde L harfi vardi (left). R ye bakin dedim yok dediler kestirip attilar. Bastan sagma is yapiyorlar

legolas71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayrıca silecekle çok kalitesiz aldım taktım ıkıncı kullanmada gözümün önüne önüne su bırakıyor.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bügun ön silecekleri hepsibrada comdan aldım. kargo dahil 21 tl. (ön silecekler).değişimini kendim yaptım çok kolay düğmelerine basınca çıkıyor.önden söktüğüm eski cam lastiği  kesip arka silecekle değiştirdim ön arka silecek toplam maliyet 21 tl  ve silecekler süper en ufak bir ses yok şimdilik ön ve arka gayet sessiz ve iyi temizliyor markası rbw .lastik başlarındaki klipsleri tornavida yardımıyla dikkatlice sökün çıkıyor.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
bügun ön silecekleri hepsibrada comdan aldım. kargo dahil 21 tl. (ön silecekler).değişimini kendim yaptım çok kolay düğmelerine basınca çıkıyor.önden söktüğüm eski cam lastiği  kesip arka silecekle değiştirdim ön arka silecek toplam maliyet 21 tl  ve silecekler süper en ufak bir ses yok şimdilik ön ve arka gayet sessiz ve iyi temizliyor markası rbw .lastik başlarındaki klipsleri tornavida yardımıyla dikkatlice sökün çıkıyor.

Takım mı aldınız, link var mı?