Sigaranın Arabaya Zararları

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başıma gelen ilginç bir olay:

Geçen gün 60-70km hızla şehiriçinde gidiyordum. Sigaramı söndürmek istedim ama küllük full dolu. Araç hareket halindeyken pencereyi 2 parmak araladım dikkatlice sigarayı dışarı bıraktım ve önüme baktım. yan camda bi ışıltı farkettim ve kafamı çevirdim. fizikten pek anlamam ama çok ilginç bi şekilde hava boşluğu oluşmuş ve pencerenin dışında sigara, havada döne döne araçla aynı hızla beni takip ediyo. abartısız 3 saniye sigaraya bakakaldım ve hoop sigarayı attığım yerden geri girdi içeri meret. arka koltuğa uçtu. trafikte müsait değil sağa çekemiyorum derken durdum nihayet. piskopat sigara arka koltuk döşememi yaktı. ben şok içinde olayın gerçekliğini sorguluyorum ama ne çare, olan döşemeye oldu. Hani derler ya: ben sigarayı bırakmak istiyorum ama o beni bırakmıyor!!

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, ben arabamı aldığımda demiştim, kimse sigara içmicek arabamda diye... önce ben bu kuralı bozdum ama başkasına içirmemekte kararlıydım...

Allah'tan başıma böyle bir durum gelmedi ama sonunda sigarayı bıraktım, aracımda rahatladı, bende :)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sokaklar iadeyi itibar yapmışlar.al çöpünü ne yaparsan yap demişler.

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben kmseyi içirmiyorum bende kendimi zor tutuyorum içmeyim diye ama bazen dayanamıyorum yakıyorum :)

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en gıcık olduğum şey başkası arabaya binince kapıları çok sert kapatmasıdır sanki şahin kapısı meret

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sigara olayı ben sigarayı BIRAKMADAN önce bi çok kez başıma geldi ama artık SİGARAYI BIRAKTIM bende içmiyorum ve içirtmiyorum .KApı kapatma olayı ayrı bi facia zaten hiç sormayın ama bende onların arabasına yada evine girerken aynı darbeyi onlara yapıyorum :) ve bozuluyorlar :D:D

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun

CorsaBig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en gıcık olduğum şey başkası arabaya binince kapıları çok sert kapatmasıdır sanki şahin kapısı meret

aynen valla bende çok kızıyorum ama eşe dosta bişi demek de yanlış oluyor, alınıyorlar gereksiz şekilde...

bir arkadaşım anlatmıştı askerde... seyir halindeyken sigarasini orta ve baş parmağı arasına alip firlatmiş dişari, uçarak giden sigara aynen geri gelmiş ve gömleginden içeri girmiş... kontrolu kaybedip bariyerlere çarpmiş, neyse ki kendine bişi olmamış ama araba kötü olmuş... içenler dikkat etsinler daha da kötüsü olabilir sigara yüzünden...

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın içinde sigara içildiği zaman çok berbat kokuyo zaten çok kötü bişe..Benım arabanın çakmagı bile daha sıfır kımse kullanmadı:)isteyen varsa satabilirim hiç işime yaramıyo:p