SIFIR Astra Clasic 3 1.6+ lpg Mİ 1.3 CDTI

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bilgileriniz için çok teşekkür ederim ilginiz içinde. Biraz önce forda gittim focuslara bakmak için o sırada connect gözüme çarptı sınıfları farklı ama ne dersiniz :)

Usta ılk once hafif ticari mi binek aracmı alıcaksın ona bir karar vermen lazım ... Ticari sınıf aracların her sene muayınesı vardır ..

Burak440

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben binek olarak kullanacam ama connect gözüme güzel göründü ama yakıt sıkıntısı var galiba onda ya o yüzden biraz vazgeçtim focusa yöneldim şimdide karar kılamıyorum:(

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben binek olarak kullanacam ama connect gözüme güzel göründü ama yakıt sıkıntısı var galiba onda ya o yüzden biraz vazgeçtim focusa yöneldim şimdide karar kılamıyorum:(

Valla pek connectle , focus u karsılastıramıyorum hanı aynı sınıfda degıller ama focus mantık cercevesı ıcersınde ..

Burak440

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş benzinli model için focusun beygir ve torku astra ile aynı görünüyor teoriktemi aynı bu :)

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focus un astradan tek artısı bana göre ; Beygir ve tork gücü

Astranın focusdan tek artısı ; '' '' Dizaynı..
aynen :good:

ikiside şu an bizde var. babam 2007 focus collection 1.6 tdci kullanıyor. focusun ekstradan bi avantajıda içi açık renkte olduğundan daha ferah gösteriyor. ama malzeme kalitesi olarak astra daha iyi. ikisininde yol tutuşu sınıfının en iyisi. yeni focusun çıkmasıyla birlikte bir önceki focusta güzel fiyatlara satılıyor. zevkinize hangisi uyuyorsa onu alın derim

Burak440

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel daha yakın geliyor bana ya şuanki arabamda opel olduğu için galiba astrayı alacam gibi görünüyor hafta sonuna kesinleşir

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus ve astra değil de ford ve opel olarak ele alırsak tartışmasız opel ağır basıyor.. arabada alman deyince durup düşünmek gerek :)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum sese neden bu kadar takılıyorsun ki? kamyon gibi ses çıkarmıyo nihayetinde, commanrail dizeller eski nesiller gibi çok gürültülü değil, daha sessiz daha konforlular. ayrıcada servis bakımlarıda benzinli motorlarla hemen hemen eşit. ben kendi adıma çok memnunum araçtan. bu fiyata bu konforun bu yol tutuşun bu ekonominin bence bu segmentte bulunması çok zor. pişman olacağını düşünmüyorum, ama sen bilirsin...

bende 2010 astra classic III 1.3 dizel araç var.sesi o kadar sesli değil ki camlar kapalı olsun dizel olduğunu anlamazsın bile. gecen cumartesi yıllık bakıma girdi araç 11.000 km.de 380 tl bakım tuttu. opel yetkili serviste yapılmıştır bakımı. benziliyi asta tavsiye etmem bu yakıt fiatlarıyla çok pahalıya çıkar madem uzun yol yapıyorsun dizel al derim.1.3 dizelin tek dezavantajı (bendeki otomatik birde) kalkışlarda biraz ağır kalmaktadır.ama araç devrini aldıktan sonra inan 1.6 benzinli araçlara taş çıkartır.sadece kalkışları ağırdır.

Dizelde o çok sesli çalışıyor yok içeri ses alıyor traktör gibi hikayeleri eskidendi şimdi saat gibi arkasında cdti yazmasa dizel olduğunu anlamazsın 1-2 hafta kullanın dizel araç ne demek istediğimizi anlarsınız.