SIFIR Astra Clasic 3 1.6+ lpg Mİ 1.3 CDTI

Burak440

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar elimde 2003 astra elegance var ama değiştirip sıfır ASTRA CLASİC III benzinlimi almalıyım dizelmi. Benzinli alırsam opel kendi tüp takıyo tüp taktırırm. Aylık bin ile ikibin kilometre arası yol yapıyorm kararsızım. kullananlar, bilgisi olanlar düşüncelerini paylaşırsa çok makbüle geçer... yahut bu 37 38 milyara kadar önerileriniz ne olur

Son düzenleme:

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle dizel. dizel motorun kilometre başına harcadığı fiyat güncel fiyatlarla lpg'nin yaktığı kadar. ekstra olarak da yüksek çekiş gücü cabası. benzinli alacaksınız 2000 tl harcayıp tüp taktıracaksınız. onun yerine 3000 tl harcayın dizel motorlu alın

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence LPG. dizel araçları 100.000 km den sonra satmak biraz sıkıntılı gibi.

Burak440

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teşekkür ederim ama dizelde çok sesli çalışıyor birazda bakımlarından dolayı tereddütte kalıyorum kullanan arkdaşlar varsa nasıl memnunlarmı

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teşekkür ederim ama dizelde çok sesli çalışıyor birazda bakımlarından dolayı tereddütte kalıyorum kullanan arkdaşlar varsa nasıl memnunlarmı
dostum sese neden bu kadar takılıyorsun ki? kamyon gibi ses çıkarmıyo nihayetinde, commanrail dizeller eski nesiller gibi çok gürültülü değil, daha sessiz daha konforlular. ayrıcada servis bakımlarıda benzinli motorlarla hemen hemen eşit. ben kendi adıma çok memnunum araçtan. bu fiyata bu konforun bu yol tutuşun bu ekonominin bence bu segmentte bulunması çok zor. pişman olacağını düşünmüyorum, ama sen bilirsin...

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2010 astra classic III 1.3 dizel araç var.sesi o kadar sesli değil ki camlar kapalı olsun dizel olduğunu anlamazsın bile. gecen cumartesi yıllık bakıma girdi araç 11.000 km.de 380 tl bakım tuttu. opel yetkili serviste yapılmıştır bakımı. benziliyi asta tavsiye etmem bu yakıt fiatlarıyla çok pahalıya çıkar madem uzun yol yapıyorsun dizel al derim.1.3 dizelin tek dezavantajı (bendeki otomatik birde) kalkışlarda biraz ağır kalmaktadır.ama araç devrini aldıktan sonra inan 1.6 benzinli araçlara taş çıkartır.sadece kalkışları ağırdır.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum sese neden bu kadar takılıyorsun ki? Kamyon gibi ses çıkarmıyo nihayetinde, commanrail dizeller eski nesiller gibi çok gürültülü değil, daha sessiz daha konforlular. Ayrıcada servis bakımlarıda benzinli motorlarla hemen hemen eşit. Ben kendi adıma çok memnunum araçtan. Bu fiyata bu konforun bu yol tutuşun bu ekonominin bence bu segmentte bulunması çok zor. Pişman olacağını düşünmüyorum, ama sen bilirsin...

+ 10000

Burak440

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bilgileriniz için çok teşekkür ederim ilginiz içinde. Biraz önce forda gittim focuslara bakmak için o sırada connect gözüme çarptı sınıfları farklı ama ne dersiniz :)