Sıfır Araçta Arıza Lambası

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Sıfır Araçta Arıza Lambası

Sipiralli link' Alıntı:
Aracı akşam 6 gibi teslim aldım.Direksiyondaki açı sensöründe bir problem varmış ve showroomda duran diğer astradan söküp benim aracıma taktılar.Problem çözülmüş gibi, gözüküyor.

Showroomda diğer duran araç benimdi :)

Sn. Sipiralli,
Servis güzel bir uygulama yapmış. Kullanılmamış araçtan alıp da takması benim kafamda soru işareti bırakmadı.

Ayrıca ben konuyu hep ESP diye yorumluyordum ama EPS olduğunu öğrenince de raahtladım.

Umarım aynı rahatlık sizde de vardır.

Geçmiş olsun. Kazasız belasız kullanın ;)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sipiralli link' Alıntı:
Aracı akşam 6 gibi teslim aldım.Direksiyondaki açı sensöründe bir problem varmış ve showroomda duran diğer astradan söküp benim aracıma taktılar.Problem çözülmüş gibi, gözüküyor.
geçmiş olsun  aracı orijinalolarak halletmişler. şahsi fikrim artık bir sorun çıkmayacaktır. güle güle kullanın.

Sipiralli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn HaKaN ,Sn drwaverunner,Sn  avukatakın
İlginiz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Umarım bundan sonra sorunsuz bir birlikteliğimiz olur astrayla.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sipiralli link' Alıntı:
Sn HaKaN ,Sn drwaverunner,Sn  avukatakın
İlginiz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Umarım bundan sonra sorunsuz bir birlikteliğimiz olur astrayla.

Sorun olsa da olmasa da biz burdayız, siz de burda olun ;)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Ayrıca ben konuyu hep ESP diye yorumluyordum ama EPS olduğunu öğrenince de raahtladım.

eps de esp kadar önemli bir özellik

esp sadece acil durumlarda ihtiyaç halinde devreye girer ama eps sürekli devrededir. sonuçları daha vahim olabilir

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

erdem link' Alıntı:
[quote author=drwaverunner link=topic=563.msg7588#msg7588 date=1298053026]

eps de esp kadar önemli bir özellik

esp sadece acil durumlarda ihtiyaç halinde devreye girer ama eps sürekli devrededir. sonuçları daha vahim olabilir
[/quote]

Ben arızanın giderilmesi açısından demiştim. Yoksa yoldaki sürüş esnasında bir arıza durumunda ikisi de dediğiniz gibi ciddi önem taşıyor.