sıfır aracıma boya koruma hediye ettiler yaptırayım mı? RENK BEYAZ

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. araç tanıtım  başlığında da belirttim. yeni araç aldım bir hafta oldu. yeni astra sedan cosmo 1.4 otm. renk beyaz. ankara reis opelden adlım aracı hediye olarak kartel muhafaza ve  csr care'den boya koruma hediye ettiler. kupon elimde ancak biraz araştırdım beyaz renk olduğu için makine ile yapılan boya korumada araç kaportasında özellikle gün ışığında dalgalanmalar olduğunu söylediler. ne yapmamı tavsiye edersiniz. bir de koput fil mi yaptırsam mı sonaxta 550 tl.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sıfır aracıma boya koruma hediye ettiler yaptırayım mı? RENK BEYAZ

Benim arac sıyah. Boya koruma yaptırmıştım. kaput filmi yaptırmadım ama bı taş geldı küçük bi göçük oluştu ön kaportada. Film bu konuda gercekten kouruyucu olacaksa yaptırabılırsınız tabi.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sıfır aracıma boya koruma hediye ettiler yaptırayım mı? RENK BEYAZ

berfe link' Alıntı:
merhaba arkadaşlar. araç tanıtım  başlığında da belirttim. yeni araç aldım bir hafta oldu. yeni astra sedan cosmo 1.4 otm. renk beyaz. ankara reis opelden adlım aracı hediye olarak kartel muhafaza ve  csr care'den boya koruma hediye ettiler. kupon elimde ancak biraz araştırdım beyaz renk olduğu için makine ile yapılan boya korumada araç kaportasında özellikle gün ışığında dalgalanmalar olduğunu söylediler. ne yapmamı tavsiye edersiniz. bir de koput fil mi yaptırsam mı sonaxta 550 tl.

sakın boya koruma yaptırma aracın üzerindeki wax ve diğer koruyucu tabakası gidiyor. sadece gözüne daha parlak gelecek. onun yerine git Meguiar's Nxt Generation™ Tech Wax™ 2.0 Boya Koruyucu Wax al. kendin yap gerçekten boya koruma olsun.