Sıfır araç seçimi astra mı yoksa kia ceed mi?

hangisini tercih ederdiniz ve yorumlarınız.

• Kullanılan toplam oy
    52
  • Anket kapatılmış .

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet hocam hayırlı olsun arabanız. ne kadara aldığınızı öğrenebilirmiyim aceba bir de bu öğretmen indirimi devam ediyor mu aceba.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet hocam hayırlı olsun arabanız. ne kadara aldığınızı öğrenebilirmiyim aceba bir de bu öğretmen indirimi devam ediyor mu aceba.

teşekkür ederim.
öğretmen ve doktor indirimi devam ediyor mu bilmiyorum ama zaten ellerinde araba kalmadı.
bazı bayilerde tek tük satılmayan renklerden ve donanımdan kalm ış olabilir.
ben 49,600 liraya almıştım.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce yazdıklarıma istinaden bir açıklama yapayım.
i30 test arabasını incelediğimde kapı döşemelerinde ve başka yerlerdeki potluk gibi gözüme takılanları iki defa farklı zamanda farklı bayilerde tekrar gidip inceledim.
diğer arabalarda bu durum söz konusu değil.
bir de ilk önce kia ceed ile test sürüşü yapıp sonradan i30'a bakınca i30 biraz yavan gelmişti. kia ceed'in direksiyon yapısı ve gösterge tablosu daha göz alıcı bu bir gerçek.
sonraki incelemelerde biraz daha göz aşinalığı oldu. bunun ötesinde donanım fazlalığı ve fiyat avantajından dolayı i30 tercih ettim.
araçtan memnunum, parasına göre süper araba.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakanız 32 .. 407 mi acaba ? sanırsam bu haftasonu iyaş kapalı otoparkında gordumde 2 yanınıza parkettım hatta :)

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakanız 32 .. 407 mi acaba ? sanırsam bu haftasonu iyaş kapalı otoparkında gordumde 2 yanınıza parkettım hatta :)

hemşehrim ben alanyada ikamet ediyorum, benim plaka da 32 ama senin gördüğün araç değil.
aracın reng ibeyaz ise o arkadaşta benden bir hafta önce izmirdeki aynı bayiden almış aracı.
ben hem aracı alırken bayi hem de plakayı çıkartırken takipçi söylemişti genç bir arkadaşmış ama henüz tanışamadık.
ıspartaya geldiğimde falan karşılaşırsak durdurup tanışacağım.