Sıfır araç için neler yapılabilir???

myilmaz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kısmetse Astra 1,3 dizel easytronic vites, siyah renkli aracımı pazartesi ya da salı günü bayiden teslim alıcam. Sizden ricam karter koruma dışında (onu yaptıracağım zaten) araç henüz bayideyken yaptırabileceğim ve bayiden çıktıktan sonra sizce önemli olup yaptırmamı tavsiye ettiğiniz şeyler var mı? Bir de boya korumayı hemen mi yaptırmalıyım yoksa bir kaç ay sonra mı? Bu konuda tecrübeli arkadaşlar fikirlerinizi yazarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler...

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya korumayı hemen yaptırmanda fayda var... sonradan lastik ebatını değiştirip yay takacaksan bayiden çıkartmadan hallettir derim benim arkadaş öyle yaptı..park sensörü var mı orjinalinde yoksa bir tane de ondan taktırın sürtünce yada çarpınca üzülmeyin

myilmaz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya korumayı hemen yaptırmanda fayda var... sonradan lastik ebatını değiştirip yay takacaksan bayiden çıkartmadan hallettir derim benim arkadaş öyle yaptı..park sensörü var mı orjinalinde yoksa bir tane de ondan taktırın sürtünce yada çarpınca üzülmeyin
Araç sunroof ve deri koltuk dışında full. Donanım olarak eksik yok, aracın lastikleri ile oynamak istemiyorum şimdilik. Benim öğrenmek istediğim (karter ve boya koruma dışında) aracı koruyabilecek başka şeyler var mı yapılabilecek?

Son düzenleme:

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Arabaya koruma bantları yaptırabilirsin, kapılara. Rahat ve düzgün olur. Başka aklıma gelen yok. Opelin kendi sitesinde aksesuar çok onlardan seçebilirsin.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığın arabanın muhakkak kaput ve tampon koruma filmi ile kaplattır ki siyah renkteki araçta taş izler daha çok belli olurr

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaputa ve ön tampona şeffaf koruma bandını kesin yaptırmanı öneriyorum. Taş izleri berbat bi görüntü meydana getiriyo arabada bir süre sonra. Bayide yapmıyolarsa dışarda kesin yaptır derim.

Hız sabitleyici yoksa donanımında, ekstra taktırabilirsin. 100-200 tl tutar. Kesinlikle lazım her arabada.

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullan.

myilmaz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaputa ve ön tampona şeffaf koruma bandını kesin yaptırmanı öneriyorum. Taş izleri berbat bi görüntü meydana getiriyo arabada bir süre sonra. Bayide yapmıyolarsa dışarda kesin yaptır derim.

Hız sabitleyici yoksa donanımında, ekstra taktırabilirsin. 100-200 tl tutar. Kesinlikle lazım her arabada.

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullan.
Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için, hız sabitleyici var arabada. Sanırım şart koruma filmleri dediğiniz gibi.

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi koruma için beni bayiden aradılar. ön kaput komple çamurluklar yarıya kadar. 400 lira civarı dediler kampanya varmış. ben bir keresinde bir abinin hondasında görmüştüm ama onunki kaput da yarıya kadardı. ne kadar diye sordum 150 lira dedi.
ben yaptırmayı düşünmüyorum şimdilik. tabi bu arabayı nerde süreceğine bağlı. ben düzce akçakocada ankarada süreceğim için asfalt durumunu göz önünde bulundurarak şimdilik yaptırmayacağım diyorum. çankırıda otursaydım kesin yaptırırdım. ikinci kalite asfalt olan yerde sürüyorsan hani şu çakıllardan yapılan asfalt kesin yaptır derim hem de hiç düşünme. benim eski aracımı öyle bir yerde kullanıyordum ön taraf feci olmuştu.

myilmaz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi koruma için beni bayiden aradılar. ön kaput komple çamurluklar yarıya kadar. 400 lira civarı dediler kampanya varmış. ben bir keresinde bir abinin hondasında görmüştüm ama onunki kaput da yarıya kadardı. ne kadar diye sordum 150 lira dedi.
ben yaptırmayı düşünmüyorum şimdilik. tabi bu arabayı nerde süreceğine bağlı. ben düzce akçakocada ankarada süreceğim için asfalt durumunu göz önünde bulundurarak şimdilik yaptırmayacağım diyorum. çankırıda otursaydım kesin yaptırırdım. ikinci kalite asfalt olan yerde sürüyorsan hani şu çakıllardan yapılan asfalt kesin yaptır derim hem de hiç düşünme. benim eski aracımı öyle bir yerde kullanıyordum ön taraf feci olmuştu.
maalesef burda asfalt denilen yollar zift üzeri çakıl :(
o yüzden yaptırmam şart gibi. ben de yarın bayiyle görüşmeyi düşünüyorum, bakalım bana ne fiyat verecekler :rolleyes: