sıcak havada motor zor çalışıyor

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estafurullah abi ne demek yardımımız dokunduysa ne mutlu bana... ayrıca abi yeni nesil enjeksiyonlu araçlarda Emisyon sistemlerinde kullanılan bi parça ise kanister( benzin Buharını kullanma) aklıma geldide yazayım dedim..saygılar...

42huseyin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler.Triger sorunum vardıya o senin yazdığın aklıma yattı gergi bilyesini boş zamanımda eskisini bi takıp deneyecem.Hani triger kayık çalışıyor demiştim ya o mesele.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hüseyin abi ben gergi bilyası yazmadım triger kayık mı çalışıyor ... abi ben göremiyorum nerde yazmıştın...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakma abi orda ustalarım yazmış zaten... umarım sorun hallolur başka sorunlar yada sorunuz varsa abi sorabilirsiniz elimizden geldiğince yardımcı olabiliriz...

42huseyin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımların için çok teşekkürler tekrar bi sorunum olursa sen buralardamısın.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben öğrenciyim bu hafta finallirim var ama boş zamanımda her nette olduğum vakit buralardım.. ben olmasam dahi diğer ustalarımız yardımcı olacaklardır...saygılar... ayrıca abi Estafurullah yardımımız dokunduysa ne mutlu bana...

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.94 model astra 1.6 si arabamın bana garip gelen bir sorunu var.Yaz aylarında ve sıcak havalarda motor 4-5 saniyede çalışırken Kışın 2 saniye gibi kısa bir sürede çalışıyor.Bunun sebebi ne olabilir.Teşekkürler.

Aynı sorun bendede var. Kışın bir basmada çalıştırıyorum yazın biraz geç çalışıyor.