Ses var görüntü yoktur

Turgaytopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2017 model Opel Astra marka aracıma necvox ekran taktırdım araç 8 aylık fakat ben ekranı yaklaşık 3 ay kullanabildim ses var görüntü Yok Opel servisine gidiyorum bizimle ilgisi Yok diyor bakmıyor necvox Sivas yetkili servisine gittim ben tamir işlemini yapamam diyor siz Opel servisine söktürün İstanbul’a göndereyim diyor oda sökmüyor servis bizimle ilgisi Yok diyor yazılım hatası olabilir diyor fakat ekran bazen kendiliğinden geliyor tekrar gidiyor yine konunun yazılım kaynaklı olduğunu düşünmüyorum bu nedenden ötürü olsa devamlı aynı hatayı Verir bu sorunu nerede çözebiliriz kimse malına sahip çıkmıyor ne Opel ne necvox

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu necvoxlar baya sorunlu cihazlar heralde..Bence,Ekranı taktırdığınız yere götürüp söktürün,sonra necvox yetkili servisine bırakın..

Turgaytopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı Edirne’den aldım şimdi Ağrı’da ikamet ediyorum o yüzden öyle bir seçeneğimiZde yok

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihazin faturasi varsa necvox un merkeziyle iletisime geçip sorununuzu anlatabilirsiniz. Bu işten anlayan birine cihazi sokturup kargoyla necvox a gönderebilirsiniz.
Necvox musteri hizmetleri numara:
0850 222 3773

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Ekranin gidip gelmesi bozuk yollarda gerceklesiyorsa baglantilarla ilgili bir sorun akla gelebilir. Agri da iyi bir usta bulamazsaniz Erzurum ya da Van i düşünebilirsiniz.

Son düzenleme:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@barat hocam kesinlikle söylediklerinize katılıyorum. Servis söksün, multimedyayı kendi servisine tamire gönderirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: b.arat

Turgaytopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihazin faturasi varsa necvox un merkeziyle iletisime geçip sorununuzu anlatabilirsiniz. Bu işten anlayan birine cihazi sokturup kargoyla necvox a gönderebilirsiniz.
Necvox musteri hizmetleri numara:
0850 222 3773

Ekranin gidip gelmesi bozuk yollarda gerceklesiyorsa baglantilarla ilgili bir sorun akla gelebilir. Agri da iyi bir usta bulamazsaniz Erzurum ya da Van i düşünebilirsiniz.

Burada benim ilk sıkıntım şu ki Opel servisi bu cihazı taktı bana ve bağlantısını da kendi gerçekleştirdi Opel servisi ben sökemem diyor necvox servise gidiyoruz söktürün getirin diyor adamlar malına sahip çıkmıyor ben sattım ne hali varsa görsün derdindeler servise diyorum ki ben bak bu her zaman olmuyor sert fren halinde çukura düşünce sıkıntı oluyor diyorum tamam diyor yazılım hatası necvox bakacak diyor müşteri hizmetlerini arıyoruz söktürüp yollayın diyor ben adamlara bunun yazılımdan kaynaklanmadığını sadece bağlantı kablolarının kontrol edilmesi gerektiğini anlatamıyorum

Son düzenleme:

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekranin gidip gelmesi bozuk yollarda gerceklesiyorsa baglantilarla ilgili bir sorun akla gelebilir. Agri da usta bulamazsaniz Erzurum ya da Van i düşünebilirsiniz.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Burada benim ilk sıkıntım şu ki Opel servisi bu cihazı taktı bana ve bağlantısını da kendi gerçekleştirdi Opel servisi ben sökemem diyor necvox servise gidiyoruz söktürün getirin diyor adamlar malına sahip çıkmıyor ben sattım ne hali varsa görsün derdindeler servise diyorum ki ben bak bu her zaman olmuyor sert fren halinde çukura düşünce sıkıntı oluyor diyorum tamam diyor yazılım hatası necvox bakacak diyor müşteri hizmetlerini arıyoruz söktürüp yollayın diyor ben adamlara bunun yazılımdan kaynaklanmadığını sadece bağlantı kablolarının kontrol edilmesi gerektiğini anlatamıyorum
Müşteri hizmetlerine( https://www.opel.com.tr/uygulamalar/opel-iletisim.html ) Servisi şikayet edin..Madem onlar takmış paşa paşa sökecekler.