ses sistemi

fira74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra3 hb kapılarına mid takımı kaç cm lik almalıyım tşk..

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genel olarak 15cm oluyordu heralde tam hatırlamıyorum önemli olan çapı değil.Önemli olan nokta eni dandik markalarda eni çok kalın oluyor bu sefer camın üstüne biniyor ve sıkıntı yaratıyor ama jbl vs gibi markalardan alabilirsin.

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
16cm oluyor mid takımı. ama ucu çok çıkıntılı alma sakın sonra sakata gelirsin :)

sellcuksky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bende ilk olarak 16cm jbl daha sonra 16cm infinity ile deistim bi sorun yasamadim bilginize

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 Cm oluyor ßende baglatcamda 2 takım mid denicem ole karar vercem Biri MTX diqeri alpine sp marka

fira74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bişey sorucam ben arabanın orjinalliğini bozmadan yani teype dokunmadan sadece anfi bağlantı aparatı taktırıp 4 kapıya mid 1000 lik iyi bir marka anfi ve 1000 lik iyi bir bas taktırmak istiyorum arabasına buna benzer tesisat taktıran arkadaşlar varsa ve görüşlerini paylaşırsa sevinirim teşekkürler..

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bişey sorucam ben arabanın orjinalliğini bozmadan yani teype dokunmadan sadece anfi bağlantı aparatı taktırıp 4 kapıya mid 1000 lik iyi bir marka anfi ve 1000 lik iyi bir bas taktırmak istiyorum arabasına buna benzer tesisat taktıran arkadaşlar varsa ve görüşlerini paylaşırsa sevinirim teşekkürler..

Teyp'te anfi çıkışı varsa bağlatabilirsin. yoksa değiştirmen lazım.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp pahalı bısey deqıl Artık yaa 150 200 tl arası quzel teypler var.Usb,Cd,Aux girisLi.