Ses sistemi yardim!

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-arkadaşlar görüş ve bilgilerinize ihtiyacım var aracımda pioneer champion serisi 30 cm woofer vardı geçenlerd birşey oldu anlamadım ses belli seviyede bas vuruyor sonra biraz açınca hemen bas devreden çıkıyor bası abimin araca bağladık aynısı oldu sesi belli seviyenin üzerine çıkartamıyordum sonra 4 ohmdan 2 ohm a çevirdik çalışır belki diye ama oda biraz daha sesi açmama yardımcı oldu ama yine yetersiz çok az açabiliyorum yine kesiliyor bunun çözümü var mı ne olmuş olabilir.?

2-yerine ayrıca woofer alacaktım ama audiobahn ve kicker arasında kararsız kaldım sizce bu iki markadan hangisi iyidir yada tavsiye edeceğiniz bir marka var mı? amfi jbl 1200.1 var bende yardımlarınızı bekliyorum.

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kicker l7 al kullanan arkadaşlarım var geçtiği caddelerde camlar zıngır zıngır :D

anifiside audiobahn'dı.

diğer sorununuzda bir bilgiye sahip değilim...iyi geceler

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlız onlar güzelde kare basların kabinleri çok geniş oluyor bu arada arkadaşında kaçtane var kicker l7 1 mi 2 mi

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben daha önce birine sormuştum 1 tane kare mi alayım 2 yuvarlak mı yani crv olanlar mı L serisi mi alayım dedim bi arkadaş tek insan mı çok üflerse yorulur 2 insan aynı seviyede üflerse mi demişti ondan L serisinden vaz geçmiştim :D

serkan1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
subwoofer olarak tek güçlü 15" lik istiyorsan bunlarada göz at derim re audio sx 15 , digital design 3515 , soundstream t515 , rockford fosgate t215

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel audiobahn mi jbl mi kicker 30 cm yuvarlak seri mi?

gökhan3239

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence dinlediğiniz müzik türüne göre değişir audiobahn ve kicker sert çalan jbl ise yumuşak ton çalan baslardır ayrıca rms değeri ne kadar yüksekse gücüde o kadar iyi olur elinizdeki anfi ile 1000 rms lik bir bası rahat beslersiniz benim fikrimi sorarsanız ortalığı sallamak için re audio sx12 derim ses kalitesi istiyorsanızda focal 33kx derim

Son düzenleme: