Ses sistemi konusunda her türlü yardım edebilirm

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ses sistemi konusunda her türlü yardım edebilirm

Abi ses sistemi değil de, radyo sinyalini nasıl yükseltebiliriz? Bizim makyajlı kasalarda arka cama vermişler anteni, Ankara'da baz istasyonuna yaklaşık 3-4 km yakındayım, cızırtılı radyo dinliyorum :)

yucelakyuz06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkan_gitarist link' Alıntı:
Merhabalar arkada tesisat kablosu var eger orjinal hoparlor almayacaksaniz  tahtadan kansak yaptirip  hoparloru oraya montelemeniz lazim  bende istanbulda ikamet etmekteyim

actırdım arka kapıları elektronıkcıde abı bunda tesısat yok teypten cekcez dedi uzun surer 3-3,5 saat dedı bende aksam işe gecicen bı kaç gun sonra ugrarım dedim ayrıldım...acaba bilmiyo mu hakkatten yoksa, bazı forumda kı arkadaşlar ıkı kapı arasındakı orta dırekte soket var ordan cekecek demıs ,benım goturdugum elektronıkcı acaba oyle bosta sallanan kablo aradıda ondan mı yok dedı.sa paylaşırsanız sevınırımubenız varecr.t

GRC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar benim aracım daha gelmedi . Astra HB edition modelinde arka kapılarda ses tesisatı çekilmiş durumdamıdır?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Kaç model olduğuna bağlı. 2013 ve sonrası araçlarda malesef hat T bölgesine kadar Çekili ama kapılarda yok.

GRC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2014 model, hocam T bölgesi orta direklerimi oluyor?

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 yeni kada sedan edition da arka kapıya kadar çekili çıktı. Arkadaşların dediği gibi 2013 ve sonrasında tesisat kapılara kadar çekili değil bence

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkdaşlar gerekli cevapları vermişler sağolsunlar.Özetleyelim 2013 ve sonrasında edition araçlarda t bölgesine kadar çekili kapıya kadar değil.arka ve ön ayar teypte olmadığından ön kolonlarla birlikte çalışacaklar. Kasnaksız montaj için orjinal kolonunu ve cepkenini almanız lazım böylece sadece vida ile montajı mümkün .İstanbul Büyükçekmece tarafında ikamet eden veya gelmek isteyen arkadaşlara montaj konusunda yardımcı olurum

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada  kapılara montaj yaptıracak arkadaşlar hoparlörün mıknatısı daha büyük ve cama yakın olacağından paslanma sorunu oluyor.Ona göre önlem alıp taktırın.ben focal ps 165 fx için çift kasnak ve iç tarafada kasnak yapıp file ile kapattım.su almasını engelledim.ևıkardığım kolonlar vasat durumdaydı

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4x50 android multimedya sistemim var. önlere komponent takım almak istiyorum ancak anfi ve bass istemiyorum. anfisiz çalışırmı? düşük rms gücünde komponent bulursan çalışacağını söylüyorlar, ancak kaç watt olmalı bulduğum en düşük 50w rms gücünde komponentler.

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
4x50 android multimedya sistemim var. önlere komponent takım almak istiyorum ancak anfi ve bass istemiyorum. anfisiz çalışırmı? düşük rms gücünde komponent bulursan çalışacağını söylüyorlar, ancak kaç watt olmalı bulduğum en düşük 50w rms gücünde komponentler.
50 60wat rms  coaksiyel hoparlor ile guzel sonuc alirsiniz.kompanent hoparlorler amfi ile tercih ediliyor.coaxlari bagladiginiz zaman ses yalitimi sart.yaptirmazsaniz kapilarda zirilti sesi cok geliyor.sebebi ise takacaganiz hoparlor hem rms gucu yuksek hem bas sesleri daha yuksek olucagindan cok zirildiyor.uzun sure ben coax ile kullandim ses orjinale gore cok cok iyi focal isc giris seviye hoparlorler cok iyi  veya massive audio