Ses sistemi İdeal Bass, Tiz Ayarı

Lucritius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ses sistemi İdeal Bass, Tiz Ayarı

Ben sesi 40-50 arasi kullandım memnun kaldım tabi ki önce ki aracim clio idi 2 hoparlörden 7 hoparlöre terfi ettim güzel geldi bana  :D

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

benim hep 32 de duruyor ses ayarlarıylada hiç oynamadım ama bende gayet memnunum

arka koltuğa pek oturmadım ama dahaca şikayet eden olmadı

bence yeterli ses sistemi, ilerleyen zamanlarda bir bas ve bas anfisiyle ses derinliğini arttırmayı düşünüyorum sadece okadar

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

40 da bile yeterli değil bı kıyasım aynı segmentteki diğer araçlar için. Focus titanium donanımında sesi açtığınız zaman camlar patlayacak gibi oluyor yada bir golf te ama bizim arabada 40 idare eder bi ses var ki 40 nerdeyse son ses

Yaşar1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
40 da bile yeterli değil bı kıyasım aynı segmentteki diğer araçlar için. Focus titanium donanımında sesi açtığınız zaman camlar patlayacak gibi oluyor yada bir golf te ama bizim arabada 40 idare eder bi ses var ki 40 nerdeyse son ses

Yorumuna aynen katılıyorum , cok kotu değil ama malesef iyi de diyemem  :-\

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

belki ben cyclone kullanıyorum diye ses farklıdır, normallerini bilmiyorum
ses arttırıcı program yüklendi ses 60'a kadar çıkıyor ben de

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lucritius link' Alıntı:
Bende Rock olarak ayarladım..fakat arkada oturanların ses gelmiyo sikayetleri oldu :D arka hoparlorlerden ses gelmedigini söylediler ön arka dagilimini 0 yaptigimizda arka hoparlorler neredeyse hic ses vermiyodu ayarı 7 yaptim bende ama ön taraftaki ses baya azaldi gibi geldi bana bu sorunu yasıyan var mi baska?

aynen.. hatta servise gidip arkadan ses gelmediğini söylediğimde hepsi öyle deiler. ses kalitesini bende bir türlü ayarlayamadım. devamlı ağır basık bi ses var. bence de ses sistemi çok başarılı değil. astra h aracım bu konuda daha başarılı idi...

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bende de cyclone var, 3 farklı ses kalitesi ile karşı karşıyayım.
1- Radyo dinlerken.... bahsettiginiz normal ayarlarda 30 seviyesinde gayet net ve gür ses alıyorum
2- MP3 dinlerken, USB'de ses 40'larda cızırdamaya başlıyorü
3- DVD film syrederken 30-40 arasında bile surround ses kalitesi var ve inanılmaz. evimde bile boyle ses kalitesini yakalayamadım. inanılmaz fark var Radyo USB'den Mp3 ile kıyaslandığında.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün iş yerimden eve dönerken aracın kendi USB kısmından müzik dinledim.

Ses boğuk ve yüksek seviyelerde basları kaldıramıyor; açıkcası Focus un Sony sinden sonra ilk kez çok yetersiz geldi.

Oysa Türk_187 arkadaşımın dediği gibi DVD oynatınca inanılmaz bir Surround keyfi yaşatıyor.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bugün iş yerimden eve dönerken aracın kendi USB kısmından müzik dinledim.

Ses boğuk ve yüksek seviyelerde basları kaldıramıyor; açıkcası Focus un Sony sinden sonra ilk kez çok yetersiz geldi.

Oysa Türk_187 arkadaşımın dediği gibi DVD oynatınca inanılmaz bir Surround keyfi yaşatıyor.

hatta iyi kötü çirkini seyrediyordum. ilk silah sesinde resmen irkildim.. oha dedim...  verdigim para helal olsun dedim... ama usb'den müzik dinlerken resmen elektrik kaçağı gibi cızırtı oluyor 30un üzerine çıkınca...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
hatta iyi kötü çirkini seyrediyordum. ilk silah sesinde resmen irkildim.. oha dedim...  verdigim para helal olsun dedim... ama usb'den müzik dinlerken resmen elektrik kaçağı gibi cızırtı oluyor 30un üzerine çıkınca...

Bende bazen hava almak istediğimde arabaya inip DVD izliyorum belgsel ya da macera, en son arşivden Pearl Harbor u izlemiştim neredeyse ahlayacaktım film müzikleri o kadar gerçekciydi!

Ama bugün batırdı yani; sesi 30-35 den fazla açınca hem böyle bir basık hem de baslar çatlak çatlak gerçekten keyfimi kaçırdı basları kısıyorum olmuyor orta ses tiz vb boşuna! Bir sıkıntı var ama bakalım ne yapacağız ilerde.