Servis şikayeti..

edi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben istanbul da eyüpteki mar otoyu tercih ediyorum çok ilgililer
ustalar konusunda biraz haklısınız ama sadece stajerler yok ustalarda kontrol ediyor
bu arada söylemeden geçemeyeceğim geçenlerde araba bir arıza verdi
daha sonra düzelmiş fakat arıza lambası sönmemiş serviste tech2 ile sildiler
para almadılar ve aracım çok pisti
lastiklerine varana kadar yıkayıp verdiler
reklam gibi olmasın ama mar otoyu seviyorum :)

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel konuşmak bazı şeylerin bilinmesinde bir fayda sağlamadığı gibi işini düzgün yapanlardan da kuşku duyulmasına yol açıyor.hangi serviste sıkıntı yaşanılmış yada memnun kalınmışsa isim belirtilmesi biz opel kullanıcılarının o servis hakkında bilgi sahibi olması açısından yararlı olacağı düşüncesindeyim.

genel konuşuyorum çünkü forumda isim belirtmek konusunda site yöneticilerimiz hukuki sorunlar yaşıyolarmış bu yüzden isim vermedim içinizde bir kuşku oluşmasın anlattıklarımın hepsi doğrudur,özel servisleride övüp kollamıyorum neticede benim aracım sıfır ve alalı 2 ay oldu mecbur yetkıle servise götürmek zorundayım garantiden dolayı.isimde onemlı degildir neticede benim bir sorunum oldu arkadaslarla paylasmak istedim okadar.genelde herkesin bu tip sıkıntıları olmustur benımde olmustur ve paylastım.ama site yonetıcılerı açıklamamda bi sakınca olmadığını belirtirlerse isimde seve seve söylerim benim açımdan bi sakıncası yoktur.

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben gerçek e götüryordum genel olarak iyiydi böyle bir şey yaşamamıştım.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kere gittim, ankarada gittim; (Kadir olan ALLAHtır elbet ama) bir daha da asla ama asla yetkili servise gitmem.

özel servisle yetkili servis; devlet hastanesiyle özel hastane ayırdımı gibi ..

ben sağlık personeli olduğum halde devlet hastanesine gitmem, ne oradaki suratsızları çekerim, nede milleti soymaya çalışan dr yüzsüzlerinin zırvalarını.. aynı şekilde yetkili servise gidip , ağaç olup , cebimide boşalttırmam.. özel servisde ali kıran baş kesenlik eder, çatır çatırda pazarlık ederim..

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam kendimce fikrim istenyen eleştirsin ama benim şimdi durumum olsun ve sıfır opel alim, özellikle ve özellikle opel yetkili servisinin kapısına bile uğramam.garanti yanarsa yansın umrumda değil.giderim işinin ehli bir ustaya,giyerim tulumu gireriz arabanın altına bende örenirim görürüm.hemde araba usta ellede içim rahat eder.O yetkli serwislerde çalışanların usta olduklarını hiç zannetmiyorum.veriyorlar orda çalışan çoluk cocugun eline bizim üzerine titrediğimiz arabalrı bu hale getiriyor.benim için önemli olan içimin huzurlu olması.yine neresini berecekler arabamın diye bırakıp gitmemem arabamı.

arkadaşım hakkını ara peşini sakın bırakma lanet olsun deme biz demedikçe bu adamlar iyice zıvanadan çıktı

Ben eski arabamda aynen böyle yaptım. Garantiyi falan takmadım bütün bakımlarını Mercedes servisliği yapan bir arkadaş vardı ona götürdüm Arabam tık demedi. Sattığım adam bayılmıştı arabaya ve hala her karşılaşmamızda teşekkür ediyor.

TOSHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.modifiyeteam.com
opel şervişlerinde yemin ediyorum bi işten anlayan adam yok.adama diyorum debimetre şorunum var adam abi ben uğraşamam diyor başka yere git bunu bana şöyleyen şervişte şef şanırım.bende dedim arkadaş bende şenle uğraşamam opelTR uğraşşın.direk yetkililere bildirdim.şorunum hala devam ediyor ancak belkide bir başka arkadaşımızın şorunu ilerde düzelcek bişi yapmışımdır.

zmeric

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu servis şikayetleri hakketten çok önemli arkadaşlar bende bu konulardan sıkıldım artık sadece ozel servıse gıdıyorum tanıdıgınız bıldıgınız ozel servısler daha ıyıdır bence