Servis şikayeti..

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün yine gittim servise sabah erkenden 9-12 arsı yine değişen bişey yok sorunlar aynı bidaha gitmiyeceğim o servise arabayıda ordan almıştım.başka servise gideceğim.arkadslar yetkili servislerden şöyle müşteriyle ilgilenen işini layıkıyla yapan servisler varmıdır söylerseniz sevinirim.bu arada arabanın heryerini koltuklarda dahil hep yağ yapmışlar.herzaman gittigim yıkamacıya götürdüm servisten sonra bu gun aracımı ordaki arkads bile abi bu arabanın haline ne böyle dedi heryeri toz yağ içinde,dedim servisten geliyo valla abi nedesen haklısın dedi arkads.tabi titiz oldugum için o bile şaşırdı arabanın haline.normalde 15 dak. da aracı yıkayıp teslim ediyolardı bu gun tam 30 dak. ugrastıkar camlar torpıdonun tamamı,kapılar,koltuklar hep toz ve yag içinde çoğunu çıkaramadılar zaten.biz aracımızı tertemiz teslim ediyoruz adamalr hem sorunları halletmiyolar hemde küfür eder gibi arabayı leş gibi teslim ediyolar koltuklara bi kılıf koymaya bile zahmet etmemişler yağlı tulumlarıyla oturmuşlar.neyse ya arkadslar derdimi paylastım sızlerle dediğim gibi iyi giuvenilir yetkılı servis isimlerinizi ve yorumlarınızı beklıyorum hepınıze tesekkurler.Allah memleketimizi,milletimizi ve arabalırımızı her türlü kötülükten korusun.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta olanın serviste işi yoktur kendı iş yerini açar zaten!!!

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinirini anlıyorum ama tüm servisler aynı değil.usta heryerde usta çaylak heryerde çaylak bunun markası modeli servisi sanayisi olmaz.bence yaşadığın bu rezilliği opel Türkiye ye bildirmelisin.aynen bize anlattıklarını anlatırsan o servise çok büyük yaptırımlar uygulayabilirler...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracını teslim almadan önce bunları fark ettiysen eğer
Anahtarı teslim almayarak,hizmet aldığın servis in müşteri hizmetleri temsilcisini çağırarak,görünen çalışma ayıbını onlar ile paylaşacaksın.
Çok daha etkili oluyor.
Ben bu şekilde 3M temizlik hizmeti almıştım.

scuba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: bunların ustaları eğitimli işlerin ehli falan değil kardeşim.bu gün gördüm serviste ya sıtajyer çalıştırıyolar yada 16-17 yaşındaki çocukları usta diye araçları emanet ediyolar.neyse kusurabakmayın biraz uzattım ama bunları sizle paylaşmasam kafayı yıycektım arkadslar.yarın gidip hepsının hesabını soracağım aracın halı aklıma geldıkçe çıldırıcam ya.:mad:

Evet doğru söylüyorsun opel yetkli servisleri ustalarına sahip çıkmadığı çin deneyimli ve iyi ustalar servisten ayrılıyorlar ya dükkan açıyorlar yada özel servislere gidiyorlar sonuçta;senin gibi herkez şkayetçi.

scuba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğin gibi ya stajyerler yada 1-2 yıllık elemanlar iş yapıyor.(eski ve deneyimilde var ama hangisne yetişecek)ne kadar eğitim alsalarda tecrübe eksiklği var.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar hepınız doğru söylüyosunuz.bence bunlar araç yeni oldugu için garantıden bu soyledıklerımı bedavaya yapıyorlar işçilik bile almadan hal böyle oluncada baştan sağma üstün körü iş yapıyorlar nasıl olsa bedavaya hizmet veriyolar garantıden dolayı. ama bundan sonra buyuk konusmayayım ama o servıse gıtmıyeceğım aracımıda ordan almıstım.arkadaslar avrupa yakasında sızınde bıldıgınız işini doğru düzgün yapan bir yetkılı servıs varmıdır.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şükür allaha her işimi kendim hallederim yetkili servislerle işim olmaz..

LeVeLuP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel konuşmak bazı şeylerin bilinmesinde bir fayda sağlamadığı gibi işini düzgün yapanlardan da kuşku duyulmasına yol açıyor.hangi serviste sıkıntı yaşanılmış yada memnun kalınmışsa isim belirtilmesi biz opel kullanıcılarının o servis hakkında bilgi sahibi olması açısından yararlı olacağı düşüncesindeyim.