selam

fthyğc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı birkaç farklı kullandı debriyajda boşluk olduğunu söyledi.Debriyaj hemen hemen son noktada kavrıyor ne yapmam lazım teşekkürler

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bu işin km veya seneyle ilgisi yok. kullanım en önemli etken... Özellikle acemi kullanımları...

fthyğc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balatasını değiştirmem gerekiyor galiba acaba masraf ne olur tahmini ayrıca yedek parça en ıyı marka hangisi

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne zaman değiştirdiklerinin önemi yok, adam gibi kullanmamışlarsa baktırmak gerekir.

Abi geç kavrıyosa baskı balata iyice bitmiş demektir.Benim aklıma başka birşey gelmiyor. Ayrıca tabiki km ve seneyle ilgisi yok.yani dolaylı yoldan var.kimi 40.000 de değiştirir kimi 200.000 de.ben sadece baskı balataya baktırması gerektiğini söyledim.ne vuruyosunuz ya ? :D

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balatasını değiştirmem gerekiyor galiba acaba masraf ne olur tahmini ayrıca yedek parça en ıyı marka hangisi

Hocam masrafınız 150-200 TL arası olacak gibi gözüküyor.Tabi bilyelere flnda bakmaları lazım.yarın birgün yokuşta fln kavratamassınız arabayı yolda kalırsınız bence biran önce yaptırın.