Seiko'mu - citizen'mi yardim arkadaşlar

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cıtızen için sipariş verdim saat kısmetse yarın elimde olacak ilk izlenimlerimi sizinle hemen paylaşıcağım

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar saat elime geldi ilk olarak şunu söylemeliyim gerçekten göz dolduran ve gösterişli bir saat malzeme kalitesi gerçekten güzel yalnız saat üzerinde utc diye bir gösterge var evrensel saat anlamına geliyormuş bir türlü mantığını çözemedim bizim saatimizden 2 saat geride geliyor yani bence saat üzerinde çokta gerekli olmayan ikinci bir saat. Eksi yönleri ise biraz ağır :) ve mod değişimleri biraz zor yani kronm.-takvim-dünya saatleri-alarm gibi özellikler ama genel olarak güzel bir cihaz

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yusuf utc denilen sistem 2. bir saat ve genelde yurtdışı seyahat edenler ve pilotlar tarafından çok tercih edilen bir sistem breitling de o sistem için yaklaşık 2000 ytl civarı bir bedel ödüyorsun :D ve saatinin bileziğine 2.bir dijital ekran ekleniyor.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan çok sağol utc benim pekte işime yarayacak bir şey değil yani :)

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani çok mühim bişey değil olsada olur olmasa da olur :D

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seikoyu tek geçmeme rağmen, 2 seçenek arasındaki seikoyu bedava koluma takmam şahsen. Citizen

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar saat elime geldi ilk olarak şunu söylemeliyim gerçekten göz dolduran ve gösterişli bir saat malzeme kalitesi gerçekten güzel yalnız saat üzerinde utc diye bir gösterge var evrensel saat anlamına geliyormuş bir türlü mantığını çözemedim bizim saatimizden 2 saat geride geliyor

---------
utc, coordinated universal time demek. 2 saat geriyse, greenwich(başlangıç meridyenine göre ayarlanmış.) 180 meridyen geride pasifik okyanusundada karşılığı olan tarih değişme meridyeni var.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar saat elime geldi ilk olarak şunu söylemeliyim gerçekten göz dolduran ve gösterişli bir saat malzeme kalitesi gerçekten güzel yalnız saat üzerinde utc diye bir gösterge var evrensel saat anlamına geliyormuş bir türlü mantığını çözemedim bizim saatimizden 2 saat geride geliyor

---------
utc, coordinated universal time demek. 2 saat geriyse, greenwich(başlangıç meridyenine göre ayarlanmış.) 180 meridyen geride pasifik okyanusundada karşılığı olan tarih değişme meridyeni var.

teşekkürler