şehitlerimiz...

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
yazdıklarımı iyi okumadın sanırım
100lerce yıllık topraklarımız degişiyor insanar degişiyor yada degiştiriliyor
bu son ve aşılmaz bir tabumudur acaba demokrasi varsa herkese var olmalı

saygılar..!

+1

+askerligin tabiiki kurallari var ama bakin benim annemin basi kapaliydi ve babam emekli olana kadar yani 96 senesine kadar hep lojmanlarda kaldik, orduevlerinde hicsorun olmadi. ama ne olduysa 96dan sonra oldu. yani bu sacma sapan yasaklar cok yeni ve bence sebebsiz..

Sehitlere saygimiz sonsuz...

Onlar ebedi cenneti aldi insaallah, bence biz kendi halimize de üzülelim. son nefeste nasil gidecegimiz mechul...

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece güncel olduğunda değil,şimdi de hatırlamak ve hatırlatmak istediğim için buraya bu mesajı yazıyorum!!!

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakiyorumda şehitlerimiz Hep Gariban Aile çocuklari Burcuva çocuklari Askerlini Yapiolarmidir Acaba

Doğuda da yoktu hiç burjuva,hepimiz benzer ailelerdendik ordayken....
bu aslanların kanlarına yazık,o şerefizi hala adada yaşatıyolar ya

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsine Allah gani gani rahmet eylesin...Onları yetiştiren analardan ve babalardan Allah razı olsun...Evladını kaybedip de Vatan saolsun deyip bağrına taş basan bir sürü şehit yakını var...Bu vatanın bütünlüğü için canını veren şehitlerimizin mekanı cennet olsun....

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başörtüsüne bişi demeyeceğim ama türban bu ülkede dini bir sembol olarak gösteriliyor.aslında bunu takanların önemli bir kısmı da neyi neden yaptıklarında gerçekten neye dayanarak yapıldığını bilmeden kulaktan dolma bilgilerle yapılıyor.dışarıda bişi diyemezsin kişisel hak we özgürlükler egemendir ama bazı yerlerde kamu düzeni wardır.we düzeni bozabilecek bunu tetikleyecek her türlü inanış ws ws ws.çünkü orada toplumun her kesimine hitap edebilmelidir.benim bahsettiğim her sembol hakkında(ister hac taksın ister örtünsün)ama üzelerek sölüyorum ki şuana kadar ciddi anlamda ne yaptığının neden yaptığının farkında olan sadece bir kişi tanıyorum o da benden hakettiği saygıyı fazlasıyla görüyor.bilmeyenler ise çok katı bir görüşe sahip olduğundan bu olayın allah ile kul arasında olduğunu bilmediğinden birtakım olayları körükleyebiliyor.neyse sonuçta kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef....

not:bu bir siyasi içerik değildir toplumsal bir sorundur.....

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca bizim şuan özgür irademizi(maalesef ne kadar kaldıysa elimizde)elimizde tutmamızı sağlayanlar orada yatıyor işte.allahtan bol bol rahmet diliorum.mekanı cennet olsun.tanımadığı bizlerin geleceği için gözünü kırpmadan canını feda edenler.işte türk milletini dışarıda korku salmasına neden olan we üstünlk sağlayan bu...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar açıkçası ben 1.sayfayı yani resimlere bakamadan direk geçtim içim çok acıyacak çünkü...

benim babam da emekli asker uzun zaman önce emekli oldu ve ben küçüktüm mardin nusaybinde görev yapmıştı babam bizde ordaydık... sadece babamın taburundan her hafta muhakkak bir asker şehit mertebesine ulaşırmış o anlatıyor ben hatırlamıyorum, küçüktüm. Üzülmeye o kadar alışmışlar ki bir zaman sonra cenazede göz yaşı dökemez hale gelmişler.

Bu türban konusu vs. bu başlığa taşınmasa yani bu konu burda ilerlemese güzel olur diye düşündüm ??? (tek bir şahsa hitaben değil ve iyi niyet)

Son düzenleme: