sedanlara modifiye çokmu görülüyo...!

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekstra yakıt masraflarınıda unutmamak lazım

modifiyeyle ekonomi yapan varmı yada ekonomi için modifiye yapan modifiye işine girdinmi ekonimiyi ikinci plana atıcan.. ;)

chip olmaz garantim gidiyor :(

modifiye namına ne yapsan garantin bozulur açık hava filtresi taksan motoruna bir şey olsa ama açık hava filtresinden olmasa açık hava filtresine bahane edip aracın orjinal işleyişini sistemini bozmuşsun bunu takarak deyip garantiden çıkarta bilirler..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
turgut abi zaten adamım ya :) ben pztesi okula gidicem balıkesire ama yola çıkmadan önce ön kaput koruma filmi çektireyim diyorum nasıl olur arkadaşlar?

full yaptır bendeki gibi çok iyi oluyor 270 tlye yaptırmıştım serviste 0 ken

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
modifiyeyle ekonomi yapan varmı yada ekonomi için modifiye yapan modifiye işine girdinmi ekonimiyi ikinci plana atıcan.. ;)

orda egsantrik mili deişsin onun için demiştim yakıt masrafın nerdeyse 2.5 3 katına çıkıyor cadde tipi 270 275 derecelerde :D

modifiye namına ne yapsan garantin bozulur açık hava filtresi taksan motoruna bir şey olsa ama açık hava filtresinden olmasa açık hava filtresine bahane edip aracın orjinal işleyişini sistemini bozmuşsun bunu takarak deyip garantiden çıkarta bilirler..

serviste sattığından bu parçaları hiçbişey diyemezler kendi envanterlerinde var çünkü :)

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok ben servisle konuşup anlaştım onlar taktığı sürece garanti kapsamında chip hariç çünkü çipi tavsiye etmiyorlar ayrıca takmıyorlar...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste dereceli egzantrik manifolttan egzos işi nasıl envanterde var onu anlamadım açık hava filtresi falan :D nasıl ibr servismiş o servismi yoksa performanscımı :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
emin ol değil turbonunki daha tiz bir ses bide benzinli arabadaki sesler daha güçlü geliyor onuda unutmamak lazım fark vardır seninkiyle yani :)

turbonun ucundaki hava filtresinden geliyor olabilir bak ama neyse çözeriz ben araştırmaya başladım aklıma takıldı hondada çok olmuyordu o ses haklısın benzinlide daha tok ses geliyor;)