sedanlara modifiye çokmu görülüyo...!

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
alalala yanlışmi bilgilendirdiler beni?arkdaşımda mini cooper gp var turbo intercoler ıslıktan daha kalın bir ses geliyor ve beni mest ediyor o sesin intercoolerden çıktığını söyledi bir kaç kişiye daha danıştım o sesin ordan geldiğinde hem fikirler ??

arkadaşının yanlışı var ses turbodan çıkar sıkıştırınca :Dcorsada çıkıyor ıslık sesi özellikle yokuşta çok duyuluyor

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada intercooler olmaz turbo yok turbo kit alman lazım o zamanda motorun desteklemez motoru açık forgrt pistonlar çelik subab yayları vs bir çok parçayı değiştirceksin egsozla 10 15 hp alman mümkün ama kat iptali orta susturucu iptali ve yerine düz boru son susturucuda spor tip yapmışten egsoz manifoldunuda değiştir custom bişey yapılır sanide bujiye gelince hiçbir işe yaramıyor aksine yakıtı arttırıyor önermem hava filtresindednde performans bekleme iyi bir cold air intake kiti al eger turbo yapacaksan buna gerek kalmayacak :)

sadece egzoz yapsam işe yararmı dersin ?

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşının yanlışı var ses turbodan çıkar sıkıştırınca :Dcorsada çıkıyor ıslık sesi özellikle yokuşta çok duyuluyor

turbo sesine benimde kulağım aşina ama o kalın bi rüzgar sesiydi

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracına en ucuz ve güzel yollu chip +manifolttan egzos + egzantrik uygulaması yaparsan aracın ulaşabiliceği maksümum verim ve performansa ulaşır.. tabi bunu doğru ellerde de yapman laızm..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
aracına en ucuz ve güzel yollu chip +manifolttan egzos + egzantrik uygulaması yaparsan aracın ulaşabiliceği maksümum verim ve performansa ulaşır.. tabi bunu doğru ellerde de yapman laızm..

ekstra yakıt masraflarınıda unutmamak lazım

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağataycım senle bigün buluşup bi maliyet çıkartalım :) yalnız şöyle bişey var hepsini servisinde taktırma zorunluluğum var malum garanti kapsamı dışına çıkamam..yakıt sorun değil gülü seven dikenine katlanır...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
çağataycım senle bigün buluşup bi maliyet çıkartalım :) yalnız şöyle bişey var hepsini servisinde taktırma zorunluluğum var malum garanti kapsamı dışına çıkamam..

tamam kardeşim buluşalım bilgilenririm seni bu konuda parçaları temin edip serviste taktırız Turgut Abiye 2 3 araba modifiye ettim ordan bilgilerim var güvenebilirsin bir tanesi kuzenin hondasıydı turbolu i-vtec:Dözelden msnimi ve nomu attım sana

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam kardeşim buluşalım bilgilenririm seni bu konuda parçaları temin edip serviste taktırız Turgut Abiye 2 3 araba modifiye ettim ordan bilgilerim var güvenebilirsin bir tanesi kuzenin hondasıydı turbolu i-vtec:Dözelden msnimi ve nomu attım sana

turgut abi zaten adamım ya :) ben pztesi okula gidicem balıkesire ama yola çıkmadan önce ön kaput koruma filmi çektireyim diyorum nasıl olur arkadaşlar?