sedan swifte bindim ben

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman video çekecem diye kendini tehlikeye atma biran önce kurtulmaya bak :)

yolcu tarafında bişi olmuyo :) yabancılara çok saygılılar misafirperver insanlar.

2 gündür iş ziyaretiydi yarın öğleden sonra boş kalıyorum bi tur gezicem. tek sıkıntı hava çok sıcak 45 derececik
allahtan nem yok fazla da idare ediliyo

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim enişte ile amca gitmişdi çok pis kokuyormuş şehrin bazı yerleri öyle demişdi burunlarının direği kırılmış :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni öldürseler o taraflara gitmem yeminliyim :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim enişte ile amca gitmişdi çok pis kokuyormuş şehrin bazı yerleri öyle demişdi burunlarının direği kırılmış :)
bazı yerler gerçekten kötü kokuyor pislikten ziyade yemeklerine kattıkları baharatlar ıvırlar zıvırlar öyle kokuyor ama damlar seviyo galiba öyle kokuları sabunları şampuanları bile bi tuhaf kokuyo çünkü :rolleyes:

ben biraz midesiz olduğum için idare ediyorum :D ama gelmeden önce çok korkuttular şöyle pis böyle mikroplu diye ama çok ücralara girmedikçe mesele yok

beni öldürseler o taraflara gitmem yeminliyim :D
büyük konuşma :D ben de öyle derdim bi zamanlar şimdi ortasına düştüm :D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolcu tarafında bişi olmuyo :) yabancılara çok saygılılar misafirperver insanlar.

2 gündür iş ziyaretiydi yarın öğleden sonra boş kalıyorum bi tur gezicem. tek sıkıntı hava çok sıcak 45 derececik
allahtan nem yok fazla da idare ediliyo

45 derece de çok muş biz 30 dereceye zor dayanıyoruz :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı yerler gerçekten kötü kokuyor pislikten ziyade yemeklerine kattıkları baharatlar ıvırlar zıvırlar öyle kokuyor ama damlar seviyo galiba öyle kokuları sabunları şampuanları bile bi tuhaf kokuyo çünkü :rolleyes:

ben biraz midesiz olduğum için idare ediyorum :D ama gelmeden önce çok korkuttular şöyle pis böyle mikroplu diye ama çok ücralara girmedikçe mesele yok

büyük konuşma :D ben de öyle derdim bi zamanlar şimdi ortasına düştüm :D

ya adamlar pislik abidesi neyine gideyim :D ama ayda 20-30 bin maaş verirlerse belki arada giderim :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahahaha fiesta sedan nedir ya :D bu hintlilerde dötü büyük araba seviyor sanırsam :D

adamlarda iş yok güç yok deli gibi sabah akşam çiftleşiyorlar :D evlerin çoğunda tv yok bilgisayar yok bir şey yok ne yapıcaklar kendi filimlerini çeviriyorlar :D o yüzden nüfusları milyarları bulmuş :D adamlarda bizdeki gibi kahve kültürüde yokki hanım ben kahveye gidiyorum deyip evden çıkıp akşama kadar okey kağıt oynasın.. :D aileler kalabalık yük çok eşya çok hammallık çok yapıyorlar yani hammallık derken kendi eşyalarının hammalıklarını o yüzden sedandan başka araba bunları kesmez.. :kop:

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afrika ülkeleri genelde böyle karmakarışık trafik, insanlarda temizlik ve hijyen anlayışı çok geri, orada yaşamak istemezdim şahsen.