Seçiminiz ne olurdu? NEDEN?

Ekonomi,hızlanma,dayanıklılık gibi unsurlar içinde kıyaslarsak hangisi?

• BMW 520d 136 (e39) mi?

Oy: 43 69.4%
  • Opel Vectra C 1.9 cdti 150 ps mi?

Oy: 19 30.6%

• Kullanılan toplam oy
    62

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra ne kadar sorunlu olsada altindan kalkilabilir masraf açısından ama bmw kesesi sağlam olmayan birini krize sokar..
bir arkadaş heveslenip almıştı daha bir hafta geçmeden şaftinda sorun çıktı yaklaşık 6-7 milyar masraf oldu hemen satti

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki bmw 520 e 39 bmw...bmw 3.20 e46 m paket olacak dadından geçilmez...yada hayalimde olan şuanda almayı hedeflediğim 5.20 d 2006-2010 arası...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat eger 99-2000 model 520 d mi yoksa 2005-2006 cdti vectrami deseydin vectra derdim.ama ayni temizlikte 2004 vectra mi yoksa 2004 520 dizelmi dersen tartismasiz 520 derim.temiz kullanilmissa sorun yasatmaz opel ler ne kadar temiz kullanilirsa kullanilsin süprizlerle dolu bir marka bunu kabul etmemiz lazim.ben yillardir ayni anda hem farkli opeller hem farkli bmw ler kullaniyorum ufaktan tecrübe konusuyor yani cigerim:D gerci siniflari farkli karsilastirmak olmaz ama sen sormussun bize cevap vermek düser.[/QUOTE]

ilk önce emrah abim üşenmeyip yazmıssın sagolasın :) tecrübeni konusturmussun gene saygım ve güvenim sonsuzdur tecrübelerine eyvallah abi :)yıl aralıgınada gerek yok sayın abim ne biliyim 2 aracta cok temiz olarak düşünelim :) ben hayranı oldugum için sizlerden bilgi almak istedim tamamen meraktan dolayı. ekonomi konusunda hızlanma konusunda ve yedek parca konusunda sonuç olarak 2.el arabalar yedek parcayıda ondan dolayı soruyorum :) son hedefimde senin altındaki e60 kasa abi :) ha ozaman derseniz neden opel forumundasın git bmw forumlarına kayıt ol diye :D daha düne kadar e39 kasalar vectra c ler hayaldi benim icin bundan 5 6 yıl öncesine kadar :) e dogal olarak yıllar gectıkce fiyatları düştügü içinde hayalden cıktı. ben suana kadar bu forumdaki actıgım araba konularının yuzde 90 turkıyeden almıyacagım içindi. yani bakıyorumda bi e39 kasaya 50 milyar isteyen var M de değil :) ben bulgaristanda bakıyorum suan burda 10.000 liraya güzel bi bmw e39 kasa alınır... vectra c alınır...

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün yorunlar zaten ekonomi üzerineydi zaten yoksa kimse opel bmw den iyidir demiyor:)

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yorumlara bakıyorum Vectra önde, oylamaya bakıyorum Bmw neredeyse Vectranın 2 katı oy almış :)

Gizli fanatikleri meydana bekliyoruz .. :D

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde opelde var bmw de siz sorun ben cavaplayim. opeli seviyorum:) bmm o anlatilmaz yasanir:)

harfi harfine aynı seyı düşünüyorum opeli seviyorum bmw ise anlatılmaz yaşanır aynenn :) e39 kasalarda yakıt ne kadar oluyo 2.0 d 136 ps... uzun yol kısa yol? bilgin varsa diye sordum abi