Seçim konuşalım birazda

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar abilerimiz ablalarimiz. Akp 400 mv hayali kurarken 258 ile adeta şok geçirdi. Lanet parti hdp 80 mv ile mhp kadar mv çıkarttı. Chp ise yerinde sayarak 132 mv çıkarttı. Bu durumda koalisyon hükümeti yolu gözüküyor. Ama mhp ve chp seçim öncesi ve sonrası yollari kapattik imaji veriyorlar su durumda. Doların ateşi ne olur. Piyasalar 45 günde ne durumda olacak merak konusu. Lütfen sacma sapan kırıcı yorumlar yapmadan tartışalım...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende merakımdan böyle bi konu açmak istedim ama sonra forumumuzun siyasi olarak düşük hoşgörülü halkı aklıma gelip vazgeçtim. Hazır açılmışken ben de merak ettiklerimi sorayım. Sizce hangi partiler birleşir birleşirse ne olur? benzin vergi asgari ücret vs nasıl etkilenir? Günümüzde her parti birbirine düşman bana hdp ile birleşecekler gibi geliyor çünkü onlara bu yolu açan onlar. Çok siyaset yapmayı da sevmem ama benim gözümde böyle gözüküyor. Daha bilgili ilgili büyüklerimin arkadaşlarımın görüşlerini merak ediyorum

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben düzenin değişeceğini zannetmiyorum,3 parti asla ortak koalisyon kuramaz.hdp ise bir Çıkarı olmadan asla CHP - MHP koalisyonuna izin vermez.akp vekil satın Alsa bile eskisi gibi kafasına göre kanun çıkaramaz.zannımca cumhurbaşkanı 2. Partiye hükümet kurma yetkisi vermeyecek,erkenn seçim olacak ,45 gün +3 ay boyunca koalisyonun zararlarını anlatan mitingler anlatıp daha da güçlenerek gelecek.dolar bu şekilde gider zaten ben 2.30 olduğundan beri bütün birikimi dolarda tutuyorum.

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar abilerimiz ablalarimiz. Akp 400 mv hayali kurarken 258 ile adeta şok geçirdi. Lanet parti hdp 80 mv ile mhp kadar mv çıkarttı. Chp ise yerinde sayarak 132 mv çıkarttı. Bu durumda koalisyon hükümeti yolu gözüküyor. Ama mhp ve chp seçim öncesi ve sonrası yollari kapattik imaji veriyorlar su durumda. Doların ateşi ne olur. Piyasalar 45 günde ne durumda olacak merak konusu. Lütfen sacma sapan kırıcı yorumlar yapmadan tartışalım...

Hem kırıcı olmayalım diyorsun öncesinede 80 vekil çıkarmış bir partiye lanet diyorsun. Peki hdp ye oy vermiş biri olarak birbirimizi kırmadan nasıl konuşacaz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ortam hafiften hafiften ısınmaya başladı bile, bakalım bu konu ne kadar açık kalabilecek. ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Seçim de AKP oy kaybetmedi bunu bir yere yazın... AKP sadece kendin de emanet olan vekilleri asıl sahipleri olan HDP ye verdi. CHP her ne kadar mutlu olsa da aslın da ağlanacak durum da çünkü oy oranların da artma değil düşme var ama adamlar da nasıl bir kafa varsa mutlu oluyor. MHP ise artık Bahçeli ile yollarını ayırması gerek ya değil ise böyle bir yere kadar gider ve sonra o baraj için de boğulur. MHP seçmeni lider istiyor ve bu işi Meral hanım dan başka yapacak kişi de göremiyorum.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verilen sözler tutulsun. Başbakan tek başına iktidar olmazsa istifa edecekti. İstifa etsin. Kılıçdaroğlu %35 in altında kalırsa istifa edecekti. Eeee kaldı. Buyursun istifa etsin. Arınç bazı şeyleri açıklayacaktı seçim sonrası. Buyursun oda açıklasın.

Resmen el birliği yapıp milletle dalga geçiyorlar. Daha verdikleri sözlerde duramayan kişilerin kuracağı koalisyondan hayır gelmez. Türkiye Cumhuriyetinin başbakanı tükürdüğünü yalıyor. Gerçi yarın veya öbürsü gün biri ipini çeker belki.

Hdp olayı ayrı bir mesele. Kandili muhatap alıyorlarsa gitsinler oralarda siyaset yapsınlar. Yok eğer kürt halkının sesini mecliste duyuracaklarsa buyursunlar başımın üstünde yerleri var ama tutup kandil mevzusu olacaksa pkk yandaşlığı yapacaklarsa kimse kusura bakmasın.

Neyse bu meseleler yaz yaz bitmez.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem kırıcı olmayalım diyorsun öncesinede 80 vekil çıkarmış bir partiye lanet diyorsun. Peki hdp ye oy vermiş biri olarak birbirimizi kırmadan nasıl konuşacaz
Hdp'nin ideolojisi amaci cikari ne olduğunu bilmeyen yok. Mv listesinden dağ kadrosundan inenleri sayabilirsin. Ki sende bunu zaten biliyorsundur. Ben benim kardesim canim dostum askerime kursun atana nasil düşmansam oy verenede o kadar düşmanım. Kusura bakmayacaksiniz ne hdp ye ne oy verene saygım var

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Fatih şimdi benim askerime kurşun sıkan dedin ya işte senin o askerine kurşun sıkanın ailesi ile asker ailesi bir masada oturduğu anları düşünmeni isterim.. ;)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşadığı toprağa saygı göstermeyen burada saygı bekliyor ilginç