secim hakkında yorum yapan yok mu:)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
boyle konumu acilir ::)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dtp konusunda hemfikirim açıkçası.genel oyları değil de aldıkları belediyelere bakınca pek iç açıcı bir durum ortaya çıkmıyor.söylemleriyle birleştirince...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ızmır ın neresınde ıstersın yazlıgı sen sole sonucta her yer aynı baksana 30 da 29 ıstıkrar yakalanmıs yanı :)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dtp oy oranına inanamadım hayret ettimmm :( :(
ankara beni çok şaşırttı kimse sandığa gidene kadar melih gökçek yanlısı deildi köy muhtarı gibi yine geldi :) :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ole oluo kı zaten bnde ankaraya cok sasrdım kızma ama oylarını gene verdılerse ankarılara aferın dıyorum bıle bıle lades derler artık ya belgelrle acıklandı adam gotrmus yanı gene secılıyor ya artık dogal gaz saatlerı 2000euro ya satılır ankarada nede olsa halk memnun yanı...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün gazeteden hangi parti nerede ne kadar oy almış diye baktım. ben kırklareli liyim. ve gördümki kırklarelin de dtp yaklaşık 650 oy almış. oy almadığı şehir yok. niye mi bunu söyleme gereği duyuyorum . benim gözümde DTP=PKK biri dağda biri şehirde görev yapıyor. bu dediklerimden ne kadar vahim bir durumda olduğumuzu düşünmek gerek bence. bazı şehirlerde en az 8 oy almış. yani en iyi şehride bile en az 8 pkk lı var

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
usta elektrik kesildi sandıklar çalındı adamların karnından oy pusulası çıktı o kazanmasın benmi kazanayım

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuya bak çay demle

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
niye ki ben dtp ye oy atana saygı duymam.

Katılıyorum zaten DTP'nin demokratik bir parti olduğunu düşünen ve savunanı vatanını seven biri olarak görmüyorum.Bilinçsiz eğitimsiz saf çok masum duyguları olan güney doğu halkımızı kandırma çabasında bir bölücü örgütün demokrasiye hızla sızmış hali. Genel anlamda ordaki bilinçsiz Halkın kişilik bütünlüğünün propagandasını yaparak üstünlük sağlamaya çalışıyorlar.

Birde seçim yüzdeleri artışta bu demek oluyorki çok iyi organize olmuşlar AKP'nin elinden o bölgelerde çok ciddi belediyelikleri aldılar.Şimdi diyeceksiniz bu pislikler bunun daha ötesine gidemez ama ufakta olsa pislik pisliktir mide bulandırır...