Seat Leon 1.8 20V Turbo (180 hp) nasıl bir araç?

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu araç çok fena bi şekilde kafama takılıyor şeytan diyor gir takasa kıy paraya al ama bütçe göçer zor tutuyorum kendimi :(

2004 modelleri beğeniyorum. 28.000 TL civarı.

araç hakkında fikri veya tecrübesi olanlar varsa lütfen paylaşsın?..

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok mu araçla ilgili tecrübesi olan?

ne biliyim eski arabanızdır, bi kapışmışlığınız vardır, arkadaşınızda vardır....

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
Leon çok başka bir araç Ama almışken 1.6 Sport derim...
Mesala http://www.sahibinden.com/sahibinden_80_000_km_2006_model_arac-04WQQaXQQ16778543WQQpXQQdisplayitem
Arkadaşımda var çok kullandım... 4 vtsten 5 alırken bile koltuğa zımbalıyor insanı acayip farklı bir sürüşü var... ARkadaşımda 1.4 tsi var sanırım 146 hp ama 400 tl yakıyor ve lpg olmuyormuş :D:D
AMa sürat diyorsanda tabiki sizin bileceğiniz bir durum... BEnde düşünmüyor değilim ama Yakıt olayına gelince çok çekiniyorum...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Leon çok başka bir araç Ama almışken 1.6 Sport derim...
Mesala http://www.sahibinden.com/sahibinden_80_000_km_2006_model_arac-04WQQaXQQ16778543WQQpXQQdisplayitem
Arkadaşımda var çok kullandım... 4 vtsten 5 alırken bile koltuğa zımbalıyor insanı acayip farklı bir sürüşü var... ARkadaşımda 1.4 tsi var sanırım 146 hp ama 400 tl yakıyor ve lpg olmuyormuş :D:D
AMa sürat diyorsanda tabiki sizin bileceğiniz bir durum... BEnde düşünmüyor değilim ama Yakıt olayına gelince çok çekiniyorum...

LPG nasıl olmaz yaa. vazgeçtim o zaman bana gelmez bu araç :D
sağolun.

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu anlamakta güçlük çekiyorum ben..hem 180 beygir turboşarjlı bir makina istiyorsunuz hemde LPG takmayı düşünüyorsunuz..neden? yakıt ekonomisi arıyorsanız fazla beygirlerden vazgeçmelisiniz öncelikle..1,4 veya 1,6 lt tercih edin bence,ayrıca aracınızı soğuk motor start ve kısa mesafe kullanıyorsanız LPG veya sıralı tabir edilen sistemlerin pekde ekonomik olduğunu sanmayın..LPG sıcak motorda verimli yanmaya başlar,motor ısınana kadar benzin kullanmalısınız..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçen ay vadi kavşağında eski kasa renoya vurmuş bir seat vardı arabanın tampon farlar radyatör hepsi asfalta dağılmıştı renonun kapı çıtası çıkmış az bişe de göçük vardı sağlam değil sanırım

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaza anında aracın gövdesi nekadar hasar görürse açığa çokan enerji o kadar emilir ve içerideki insanlaa o kadar az zarar gelir. Tabii kabin rijitliği bozulmamk kaydı ile