Sandero şık geldi gözüme

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu hortlamış. Acaba o kişi ne araba aldı _? =) Belki yeni aldığı sanderoyu satıyodur. Aldıysa tabi...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba cok güzel ama lütfen göz önünde bulundur birgün paraya cok sıkısırsan satma olana bak 2 eline bak derim opel opeldir satlik de diğin an satarsin mercedesler ride satarsin bmw dersen onuda satarsin cünkü bunlar 0 sifirida para 2.elide para eder bu tarz arabalar malesef cıkıyor sonra satamayinca sikinti basliyor bizim firmanin nisan ni vardi vanetta modeli 40.000 tl almiştik sifir 4 yıl sonra degeri 18.000 di bir türlü satamadik nereye götürdüysek istemediler 10.000 tl satmaya kalkdik alan olmadi en son 5.000 tl verdik ondan hep söylerim japondan uzak durcaksin cin den uzak dur bes para etmiyorlar tabi karar senin

nissanda kötü bir tecrübe edinmişsiniz diyede japondan uzak durucaksında ağır bir tabir toyota da japon hondada japon bugün honda civic bildiğiniz peynir ekmek gibi satıyor alın ölüsü para eder dirisi para eder almıycak galerici yokdur anında alır piyasadaki türkiyede para eden prim yapan hemde çok iyi prim yapan nadir araçlardan biridir.. keza toyota da öyle mazdanın gideri biraz ağırdır ama onunda kendine ait bir kesmi vardır rahat gider...

ama nissan subaru daihatsu v.b gibi türkyiede limitli satışları olan markaların giderleri çok zor..

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki 70000 tl ye bmw mercedes araba al 45e ver geri kalan 25000 lira zarar gozukmez... ama 28 e aldigin arabayi 15 e verince zarar olur neden ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
70 bine alınıpda bana temiz taklası olmayan 45 bine satılan bir bmw mercedes örneği verirmisiniz..gerçekden bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.. yani sıfırı 70 bine alınıpda ikinci elde bir yada iki yaşında 45 bine satılan bir bmw varmı..

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
70 bine alınıpda bana temiz taklası olmayan 45 bine satılan bir bmw mercedes örneği verirmisiniz..gerçekden bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.. yani sıfırı 70 bine alınıpda ikinci elde bir yada iki yaşında 45 bine satılan bir bmw varmı..

ben ilk yazimda ornek olarak verdim yani sondero al 28e ama 15 e ver zarar cok buyuk ama
70000 e al (hadi seni kirmayin 57 ye ver) o zarar gozukmek demek istedim...

yani ikisininde satarken zarari ayni... bmw( yada baska bi marka ) zararini kimse gormuyor bunu bana aciklayan birisi cikarsa cok memnun olurum

ama lutfen hic bir araci satmak icjn almayin birakin keyfinize bakin....

keyifli forumlar

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle karşılıklı anlayışlı sohbet oldumu çok hoşuma gidiyor teşşekkür ederim