Sandero şık geldi gözüme

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar reklamlarda gördüm sonra merak edip baktım dacia sandero stepway isimli bir araç çıkartmış. Standart olarak klima+abs ile geliyor. 1.5 70 bg dizel olan anahtar teslim 25000 tl. sizce aracımı satıp üzerine eklesem almaya değermi. Daha önceki aracım megane dı ve memnundum. Buda onun kadar iyimidir acaba ?
Dacia_Sandero_Stepway6485.jpg

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bir opel corsa kullanıcısı dacia yı değil almak aklından bile geçirmemeli. görünüşe aldanmayın bence. Bi gidin görün showroomda sonra gelin buraya sonucu yazın :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk çıktığında gidip sandero'yu inceleme fırsatı bulmuştum ilk başta güzel geliyor ama biraz inceleyince soğudum açıkçası. iç malzeme kalitesi çok kötü değil ama cdx'e göre bayaa yavan kalıyordu. fiyat olarak düşünülürse gayet güzel ve mantıklı ama kaç yılda eskir orası tartışılır işte... 5 yılda kendini bırakırsa araç...

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın evde tadilat olucak yoksa bir reno bayisine uğramak isterdim. Yüksekliği çok hoşuma gitti. Açıkcası corsamda sadece sunroof eksik. O yüzden biraz çekingenlikte var. En basit olarak 4 hava yastığı var fakat sandero standart olarak tek surucu hava yastığı koymuş. Sanırım inceledikçe anlıyorumki dış donanıma ağırlık vermişler.

Son düzenleme:

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sadece dış görünüşten ibarettir gibi geliyor ,motor ve iç kalite olarak corsanın yanına yaklaşamaz dıye düşünüyorum yinede iyi araştırmak lazım bunlar sadece tahmin.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha dacia ya bindin ha torosa konfordan uzak kaliteden yoksun sadece araba işte.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
bende bugün gördüm reklamlarda,görünüş fena değil gibi.

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak ersin kardeşim 2005 senesinin 11.ayında dacia logan 1,4 mpı aldım ilk arabamdı kredi kullanıp almıştım.ilk başlarda iyiydi sonra güvernlik olsun konfor olsun arkadaşların dediği gibi toros yada brodvayin yeni nesli denebilir.bana 22,500 e mal olmuştu ozaman kredisi vs si satarken 12,500 verdim okadarda dış modifiye yaptım 1,000 tl gitti çelik janta 750 vermiştim gitti.sonuç olarak ilk başlarda iyi gidiyor ama belirli bir zaman sonunda tatmin etmiyor en azından beni etmedi.2.el pazarı olan bir araç değil.