Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu abi hayırlısı olsun cok acıpta hasta olma :D. Gencer abi atladık arabaya geldik valla arabayı 100 de sabitleyeyim derken canım cıktı. bende koyverdim 110-120 radarlarda bı prb olmadı. Mehmet koyarım havayı poşete kavanoz yok burda :D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol Ali....Aklımda tutarım tavsiyeni...Ama büyük rahatlıkmış neden daha önce yaptırmamışım diye hayıflanıyorum şimdi

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu abi bu senin kapı muşurlarının pasını sökmek için kullandığın sprey neydi bizim arkkadaşın arabanın kapılarının ışığğı sönmüyo ne kadar uğraşsata bendedeim onları söküp spreyle temizleyecez ama adı neydi?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ismini hatırlamıyorum ama Wd 40 işini görür...Bendekinin ismi değişik sadece..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bugün sağ tekerin akis kafası dağılmış onu yaptık Erdem'le beraber..Hava filtresi,polen filtresi,benzin filtresini değiştirdim .Sonra gittim 4 tane Kumho lastik aldım...Yalnız yeni ve yumuşak hamurlu lastik gibisi yok...sanki araba yerle teması kesti..Tık ses gelmiyor arabadan...Maaşallah diyeyim..Nazar değmesin.. :) Satmıcam artık lastiğide aldıktan sonra satılmaz yanii..

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben Adapazarı'nda arabamı genelde Yılmar ( Toyota Hastanesinin Karşısındaki ) a götürüyorum, siz araçlarınızı bakıma veya arıza olduğunda nereye götürüyorsunuz ? tavsiye ettiğiniz herhangi bir yer varmı ? rölantideki sorunum nedeniyle en son geçen hafta istanbul da gaz kelebeğini temizletmiştim düzelmişti ancak, üç gün normal çalıştıktan sonra yine aynı sorun başladı. Şimdiden teşekkürler.

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bugün sağ tekerin akis kafası dağılmış onu yaptık Erdem'le beraber..Hava filtresi,polen filtresi,benzin filtresini değiştirdim .Sonra gittim 4 tane Kumho lastik aldım...Yalnız yeni ve yumuşak hamurlu lastik gibisi yok...sanki araba yerle teması kesti..Tık ses gelmiyor arabadan...Maaşallah diyeyim..Nazar değmesin.. :) Satmıcam artık lastiğide aldıktan sonra satılmaz yanii..

Hayırlısı olsun iyi yapmışsın, maşallah diyelim bizde nazar değmesin.Bi ara buluşalım arayı uzattık gibi sanki

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben Adapazarı'nda arabamı genelde Yılmar ( Toyota Hastanesinin Karşısındaki ) a götürüyorum, siz araçlarınızı bakıma veya arıza olduğunda nereye götürüyorsunuz ? tavsiye ettiğiniz herhangi bir yer varmı ? rölantideki sorunum nedeniyle en son geçen hafta istanbul da gaz kelebeğini temizletmiştim düzelmişti ancak, üç gün normal çalıştıktan sonra yine aynı sorun başladı. Şimdiden teşekkürler.

Balkan oto yedek parçacının yanında Özel Servis Erdem ustayı tavsiye ederim.İyi bir ustadır.

ahmet54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rolanti regülatörünüde temizlemiştir boğazı temizleyen, gene yaptıysa değiştirmek gerekebilir. Demirci otomotiv e de gidebilirsin ilgi alaka güzel