Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben haftaya tatile gidiyorum... uygun olursanız haftaya kadar toplanalım o da olmassa bi dondurma yiyek bi akşam üstü...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur tamam her daim :D biraz önce MUtlu abinin arabasının tavan sorununu hallettik vatana millete hayırlı olsun :D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ya Ali...Benimde artık normal bir tavan döşemem var.. :D Gündüz gözüyle baktımda süper olmuş..Ellerine sağlık....Önümüzdeki operasyon kapı kilitleri ve pandizotlar... :D :D Aşkın'a da gelip bize gıda takviyesi yaptığı için teşekkürler.. :)

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıraya gireyim mi :D bende çizikler üzerine bir çalışmaya girmeye niyetlendim. youtube dan deep scratch removal olarak aratın güzel paylaşımlar var özellikle kırmızı Toyota Tacoma araca yapılan çok basit ve etkili.Hafta sonu ön tamponun alt kısmında bir deneme yapıcam.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet ayıp ediyorsun...Araba lazım değil bize biliyorsun... :)

Gencer bakıyorum bende...Eğer işe yararsa banada lazım olucak....

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu önce 2000 lik zımpara bol su ile beraber,ardından compound pasta,ardından polish en sonda wax atıyoruz videodaki malzemeler bunlar.heee bi de senin polisaj makinesi lazım olacak :D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu önce 2000 lik zımpara bol su ile beraber,ardından compound pasta,ardından polish en sonda wax atıyoruz videodaki malzemeler bunlar.heee bi de senin polisaj makinesi lazım olacak :D

Gencer polisaj senin köpeğin olsun lafı bile olmaz.. :D Yalnız ben videoyu izleyemedimm...Youtube sıkıntılı....Olmazsa yarın görüşelim...Akşam üzeri sıkıntı olmazsa Ali'nin oraya gidicem...Panzotlar için..Gelebilirsen bekliyorum haberleşiriz tekrar...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
misafir misafiri sevmez ev sahibi hiçbirini :D :D :Dabi haftasonuna kadar buralardayım takılıyorum müsaitim gelin otururuz takılırız çay içeriz....