Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşkın doğum günün kutlu olsun...Allah sağlık,mutluluk,huzur ve bol kazanç versin inşallah...Nice mutlu yıllara... :)

ERİNÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erinç kırmızı transparan boyam var.. öncelikle stopları söküp iyice içlerinide olmak üzere temizlemeyi düşünüyorum. sonra zımpara atmaya gerek varmı? olmadı senin orayada gelirim hallederiz...

transparan boyada olur ama biz o işi şeffaf kırmızı folyoyla ısıtarak giydirme yapıoruz,hem daha rahat oluyo hemde geri dönüşü oluyo,istediğinde söküosun,bi ara görüşelim iki türlüde deneriz başka stoplar üsttünde...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah Erinç dayanamadım dün de canım sıkıldı yaptım bişiler...ama elimde film var biraz onları yan camlara cekebilir miyiz? ilgin içinde ayrıca teşekkür ederim...

Son düzenleme:

ERİNÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah Erinç dayanamadım dün de canım sıkıldı yaptım bişiler...ama elimde film var biraz onları yan camlara cekebilir miyiz? ilgin içinde ayrıca teşekkür ederim...

ayıpsın kardeşim biz hepberaber olalım die varız,film işi kolay hallederiz onu....bi akşam gider çekeriz......hattağa ben bu akşam ordaım dileyen varsa gelsin..bulamazsanız arayın 05546250951

Son düzenleme:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya film bahane gelelim görüşelim hallederiz filmi sağolasın... annem rahatsız bu ara eve gelen giden çok vakit bulupta cıkamyorum en kısa zamanda uğrıcam dükkana...