Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde nette biraz sorun var evden giremiyorum nete fırsat buldukça takip ediyorum siteyi

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ümit hoşgeldin aramıza... :)

Arkaşlar internette sıkıntım vardı hallettim.. 3-4 gündür offlinedım yani...Bugün Osman' Aşkın ve ben Aşkın'ın arabaya pasta cila çektik görmeniz lazım....

Mehmet fuar işi tamamen duygusal sebeblerden yattı benimm..

osman abi ile sen pasta cila adına güzel equri oldunuz :D devamının gelmesi dileğiyle...

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hosbuLduk.... bız buralardayız az bucuk... ungovernable neresınden serdıvanın ?

:) hangi birini saysam :) ben sana üçgeni çizeyim evim yeni yapılan alışveriş merkezinin orda sağlık ocağının ilersinde,15 yılım adatıpa giden yolda advas blokları var orda geçti.Babamlar minibüslerin son durağının orda.Serdivanda en çok bulunduğum yerler buraları.sen ne taraftasın

Son düzenleme:

oddo54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) hangi birini saysam :) ben sana üçgeni çizeyim evim yeni yapılan alışveriş merkezinin orda sağlık ocağının ilersinde,15 yılım adatıpa giden yolda advas blokları var orda geçti.Babamlar minibüslerin son durağının orda.Serdivanda en çok bulunduğum yerler buraları.sen ne taraftasın

serdivan saglık ocagına yakın bızım kı de. sakmarın ıkı sokak akasnda kalıyor orada oturuyoruz bız.. siz de maasallah serdivanı tavaf etmıssınız :)

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdivan saglık ocagına yakın bızım kı de. sakmarın ıkı sokak akasnda kalıyor orada oturuyoruz bız.. siz de maasallah serdivanı tavaf etmıssınız :)

Buralarda çok eski olduğumuzdan öyle oldu biraz :D Evlenene kadar advasın ordaydıım ama evlendikten sonra 2 senedir alışveriş merkezinin ordayım. Buluşmalarımıza beklerim tanışmış oluruz.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gencer tatil yaramış sana...Sayfayı maaşallah hiç boş bırakmamışsın....

Ali evet pasta işine alıştık..Ama bugün Osman yaptı işi... :) Hatta Aşkın'ın arabasından sonra birde Citroen C3 ün pastasını yaptık... :)

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaramazmı hiç :) iyi geldi :)hergününüz tatil tadında olsun arkadaşlar :D bu arada pasta mevsimi açıldı sanırım.Aslında bi hafta sonumuzu ayırıp hep beraber pasta yapsak fena olmaz hazır havalar düzelmişken.çbs nin kalın pastasını aldım bende bi ara yapıcam ama bakalım ne zaman

ERİNÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Eskişehir sanayide garaj açtım SONIC GARAGE adında ufak tefek araba modluoruz zevki haberiniz olsun,arada gelin çayımızı için,herzaman giremioruz nete kusura bakmayın,buluşmalarda falan hbrimiz olsun mümkünse görüşelim uzun zman oldu özledik.....

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Erinç.Yolum düşerse o tarafa ziyaret etmek isterim hem yapılanları görmüş olur hemde tanışırız.