Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

sagopagizmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Oğuz...Ben hızırtepede oturuyorum..Ali ile çok yakın oturuyoruz.Hatta bir defa bir yerde oturup sohbet etmiştik...Beni evden almıştı..3 senedir Hanlı organizede çalışıyorum...Bordo 1997 model Astra F GLS sedan arabam var....Şimdilik mod konusunda birşey yapmadım.Aslında fazla orjinalliği bozma taraftarı değilim arabanın...Ama ilerki zamanlar neyi gösterir bilinmez.. ;)
Bende sakaryacaddesinde oturuyorum valla zaten sakarya bi avuç yer :D mod konusunda bende sadeliği bozmaktan yana değilim ama özellikle orjinal parçaları bozmaktan yana değilim ne alacaksam orjinalı durmalı valla..biz öğrenci adamız anca bu kadar oluyor :p

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sakaryacaddesinde oturuyorum valla zaten sakarya bi avuç yer :D mod konusunda bende sadeliği bozmaktan yana değilim ama özellikle orjinal parçaları bozmaktan yana değilim ne alacaksam orjinalı durmalı valla..biz öğrenci adamız anca bu kadar oluyor :p

Valla ögrenci halinle bu kadar yapman bile çok iyi.. Bir hafata sonu eger müsait olursak görüşürüz inşallah...

sagopagizmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ögrenci halinle bu kadar yapman bile çok iyi.. Bir hafata sonu eger müsait olursak görüşürüz inşallah...
yaşını şimdi gördüm vallahi kusura bakma abi demem gerekiyormuş umarım yanlış birşey yazmadım.. Bana her zaman uyar abicim hiç sorun değil ben her zaman buralardayım :D Öğrenci halimle yapmam konusunda herkes aynısını dio vallahi ama benim kafamda daha çok şey var inşallah en kısa zamanda onlarıda halledicem :D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oğuzcum O zaman sen mutlaka Ali'ile tanışmalısın...Yukarıdaki 3.mesaj..Oda cok meraklı mod olayına.Vectra b var onda da..Belki birbirinizden birşeyler kaparsınız...İki kafa tek kafadan herzaman iyidir.. :D Bende sizin fikirlerden arada fayadalanırım artık.. :D İnşallah bir hafta sonu haberleşirizde görüşürüz.. :D ;)

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah Sıgoş...Nevşehir'e gelirmiyim bilmem ama Anlkara'da amca çocukları var..Gelirsem haber veririm zaten.. :D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biri benden mi söz etti=? :) abi ben yurt dışına gitmeden toplanalım oturalım konuşalım Oğuz u samad tan biliyorum ama tanışmak nasip olmadı hep beraber oturalım konuşalım bana uyar ve sevinirim...4 ocağa kadar toplanak ama...

sagopagizmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biri benden mi söz etti=? :) abi ben yurt dışına gitmeden toplanalım oturalım konuşalım Oğuz u samad tan biliyorum ama tanışmak nasip olmadı hep beraber oturalım konuşalım bana uyar ve sevinirim...4 ocağa kadar toplanak ama...
valla banada uyar msj atın ben türlü uyarım sorun değil akşam olsun yeter bana gündüz üniv.oluyorum :)