sakaryada kapı içi led yaptıran var mı? yardım....

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: sakaryada kapı içi led yaptıran var mı? yardım....

adRe J link' Alıntı:
Kardeşim problem drencte değildi sende ya direnç arizali olsa ya led yanmazdi kopukluktan yada led patlardi :)

Bak bu arkadasta transistör den enerji aldi ve düzeldi :) senin aractada bu sekilde transistorden enerji alindi

Drencin sorunlu olacagini sanmiyom ben canbus sistemi ile alakali direnç arizali olsa ya led yanmaz yada ledi patlatir :) sizin canbus farkli :) bak muratinkinede ayni led ayni drenc kulandim bulusmada murat problemsiz diyor :)

Senin yaptığın iki LED'de dirençleri yanık bir şekilde bize selam verdi :D sonradan ikisini de değiştirdik. OHM'si mi ne yanlışmış sanırım :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Senin yaptığın iki LED'de dirençleri yanık bir şekilde bize selam verdi :D sonradan ikisini de değiştirdik. OHM'si mi ne yanlışmış sanırım :D
Ayni ledler ayni direncler bnm ve muratin araçta kardeşim birak bu isleri senin lolita Nazlı :)

gokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kafama takılan bişey var şöför kapısının ısıgı biraz kısık yanıyo neden acaba led veya dirençte bi dengesizlik mi var yok sa bağlantıdan dolayı da olabilirmi?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

gkhnbsky link' Alıntı:
kafama takılan bişey var şöför kapısının ısıgı biraz kısık yanıyo neden acaba led veya dirençte bi dengesizlik mi var yok sa bağlantıdan dolayı da olabilirmi?

Yanlış yere takmışsınızdır sokette... Veya diğer kapıyı yanlış takmışsınızdır. İkisinin de aynı şiddette yanmış olması gerekiyor.

gokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Yanlış yere takmışsınızdır sokette... Veya diğer kapıyı yanlış takmışsınızdır. İkisinin de aynı şiddette yanmış olması gerekiyor.

Acaba leyim yaptigim yerde mi bi yanlislik var