Sakarlıklarımız :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bızım arkadsın babasında ımpala vardı upuzun araba yokus bı yerde oturuyoruz o zamanlarda kapı onlerı park yerı arabanın arkası yola bakıyo neyse arkadas bındı arabaya ufagızda :) arabanın orasını burasını ellerken koldan vitesi ben aşagı bı ındırdım araba yola kaymaya basladı :=) gerı kaldırasıya bagaj kısmı yola cıktı tabı gemı gıbı cekcek kımseyıde bulamadık aksama kadar oyle kalmıstı araba babası gledıgınde bıde arkadsı dövmüştü neden kurcalıyosun dıye :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha cocugum köydeki evin avlusundaki traktörle oynuyorum MF250G neyse debrıyaj falan bılmıyoruz tabı bastım kontaga vitesteymıs bir gürültü avlu duvarına yapıstım duvar oynadı bıraz , bikac pirketenin dıs yuzunu kırmısım napcagımı bılemedım bıraktım oyle , hala bılmezler kendı kendıne kaymıs sanıyorlar :D ahaahaa :D

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir gün uzun yolda benzin almak için durmuştum. Aracı kontrol ederken egzoz ucunda (bir kaç gün evvel ışıl ışıl parlayan krom uç taktırmıştım) bir leke gördüm, boş bulunup lekeyi elimle silmeye kalktım, sıcaktan yanan elim 1-2 saat kadar kazar iyi sızlamıştı (ama leke de gitti).

Bende disk üzerinde birşey görmüştüm, sonuç: yanık işaret parmağı :D
Allahtan kıştı, parmağımı direk karlara bastım, bildiğin coss diye ses geldiydi.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8-9 yaşlarımda iken bir şahinimiz vardı. Çakmağını da sigorta attırdığı için sökmüştü babam. Bayram ziyaretine gittiler birgün, bende arabada oturuyorum. Ordan bir tel buldum ve ne iş göreceksem tuttum çakmağın girdiği yuvaya soktum. Nasıl bir kısadevre olduysa tel öyle bi yandı ki elime komple izi çıktı :D

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12 Yaşında felandım, babam uzun yoldan gelmişti, soğutma yapsın diye arabayı kapının önünde çalışır vaziyette bıraktı. Bende hemen bindim öyle gaza felan basıyordum, sonra taktım vitesi 1 e ve nasıl kalktıysam babam kapıdan fırladı geldi, biraz korkmuştum bende, kızdı felan. Evin önünde 10 mt felan simsiyah lastik izi vardı. Şimdi bunun neresi garip, araba Ford D1210 kamyondu :D
Şuna benzer;
image.aspx

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şubat ayında sabaha karşı 04:30-05:00 gibi geri manevra yaparken "YOLUN ORTASINDA DURAN" telefon direğine çarptım. hemde park sensörü var gücüyle öterken... :kop:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende disk üzerinde birşey görmüştüm, sonuç: yanık işaret parmağı :D
Allahtan kıştı, parmağımı direk karlara bastım, bildiğin coss diye ses geldiydi.

Ben yolda kar buz bulamadım, uğradığım bir kaç istasyonun dolaplarında soğuk bir şeyler yoktu, Afyon'a kadar elimi camdan dışarı uzatarak gittim, Afyon'da birkaç tane soğuk su bulunca hemen aldım, acımı öyle dindirebildim. İşin komik yanı soğuk havalarda araba kullanırken sağ eli camdan çıkarmak gerçekten çok komik oluyormuş. Aradan onca zaman geçti evde biri elini yaktığı zaman hemen bana bakarak gülerler :).

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
askerde man kamyonu garaja sokarken az kaldı karajı komple yıkıyordum :D o korkuyu asla unutamam :D