sahibinden aracılığıyla 3kağıt beni de vurdu

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adı: gökhan dalbudak
doğum tarihi: 03/05/1991
yer: kırıkkale
hesap numarası:4250-1324607/Türkiye İş Bankası
telefon numarası:0534 798 85 57

bu veletin kargoyu gönderdim dediği halde herhangi bi giriş çıkış olmadığını öğrendim.bana kendisini isa baştuğ diye tanıttı ancak şüphelendikten sonra bu bilgilere ulaştım.yaklaşık 160 ytl para yatırdım.adresini bulup yerine gitmek geçiyor aklımdan ama buna başvurmadan daha ılımlı hoş bi yöntem war mı...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Maalesef o tip bir yöntem bilmiyorum. Nette kişiden alış veriş yapılırken profili yüksek kişileri tercih etmek lazım.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni üye olduğunu sonradan farkettim ben de mesela bi savcılık duyurusu gibi caydırıcı bişi de yeterli olur.bi de biraz gözünü korkutmam gerekli.teşekkür ederim saolasın...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Tabi ki yaptırabilirsin. kredi kartı alışverişi olsa kesinlikle parayı geri alırdın. ama yine de şöyle yapabilirsin. kişinin ilanının çıktısını al. ödeme dekontunu al. bankaya şöyle bir dilekçe yaz.

...................................BANKASI ............ BÖLÜMÜNE

Sahibinden.com sitesinde ........... adlı kullanıcıyla............... nolu ilan için yaptığım alış verişte elime ürün ulaşmamıştır. işlemin iptal edilerek ödedeğim paranın iadesini arz ederim.

kredi kartında kesin alıyorsun böyle bir durumda. ama havalede oluyor mu bilmem.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Geçmiş olsun bu tür olayların olması gerçekten hem can sıkıyor hemde üzücü:(

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olmuş kardeşim :(

ben en iyi arkadaşıma bil get üzerinden satış yapıyorum get üzerinden olması her 2 taraf içinde en iyisi sahibinden.comda bence çok güzel bir site tabi get kullanılırsa

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
öncelikle geçmiş olmuş kardeşim :(

ben en iyi arkadaşıma bil get üzerinden satış yapıyorum get üzerinden olması her 2 taraf içinde en iyisi sahibinden.comda bence çok güzel bir site tabi get kullanılırsa

evet bir müşterim get felan demişti. güvenli olacağını söylemişti. ama vakit ayırıp ilgilenip de olayı anlamadığım için ben gg üzerinden iş yapıyorum. bu get olayını biraz açar mısın. bilgilenelim

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkürler arkadaşlar bu öneri çok iyi oldu deneyeceğim.o arkadaşla tanışmak isterim:)get güzel aslında...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmiş olsun kardesim ınsallah paranı kurtarırısın

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bir müşterim get felan demişti. güvenli olacağını söylemişti. ama vakit ayırıp ilgilenip de olayı anlamadığım için ben gg üzerinden iş yapıyorum. bu get olayını biraz açar mısın. bilgilenelim

get aynı gg deki sistem ürün size geldiğinde 3 gün içinde onay veriyorsunuz v.s paranız havuzda kalıyor;)