Sadeliğin yeni fotoğrafları...

CaRTe-GT

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son hali

1-2.jpg

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım banlanmış ve yeni kayıt açmışsınız...Araç güzel ve şık , ancak forumdaki tek amaç aracınızın resimlerini koyup,insanların güzel mesajlarını okumak olmamalı..Bilgi paylaşımı ve muhabbet olmalı..Yeni profiliniz ile sadece bir mesaj atmışsınız o da bu sanırım...Daha aktif olmanızı diliyorum...

Kazasız belasız.

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+1903 Aynen katılıyorum güzel sade şık bir araç Aktif olmanız Dileğiyle keyifli forumlar...

opelmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
modifiyeler hakkaten dediğin gibi sade ve arabaya yakışıcak şeyler Allah kaza bela vermesin

CaRTe-GT

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Banlanmadım kendi isteğimle sildirdim kaydımı ama banlanan kullanıcı diye gözüküyor...Neyse bu problem değil
Aktif olma konusundada fazla nete giremediğimden dolayı ve 10 senelik forum hayatımda oluşan sorunlardan dolayı inceden soğudum bu işlerden. O bakımdan şimdilik sadece resimlerimi koyup yorum alıyorum, ayrıca niyetimde bu değil.
Eski konulara gelincede kimsenin arabasına bişey dediğim yok herkesin zevki rengi kendine..Ben bi kendi arabama bakarım bide beğendiğim 5parmağı geçmez arabalara bakarım yoksa milletin arabasını kötülemek yada aşağılamak gibi bi huyum yoktur..Neyse unutalım bunları. Kasımda askerim o zamana kadarda forumlara dadanmayı düşünüyorum artık bol bol görüşürüz ;)

Herkese saygılar.

Son düzenleme:

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın gerçekten özenilerek yapılmış güzel olmuş bu konuya katılıyorum
ama diger konudada arkadaşlara katılıyorum sokağa çıkıp yürüdüğünde ve seninki gibi bi corsa görmediğinde bu seninki kadar güzel ve kaliteli bi corsa olmadıgı ve senin arabanın tek digerlerinin özenti oldugu anlamına gelmez bence..bide diger corsalar sana benzeyince veya sen digerlerine benzeyince özenti olmuyorsunuz merak etmeyin sonuçta üretilen modifiye ve aksesuar parçaları genellikle çeşit bakımından oldukça az ve sıradan...bizde halkalı ve angel tarzı far modelleri taktıgımızda bmw özentisi oluyoruz o zaman :p

aracın gerçekten güzel boşverin birbirinizi kırmayı...
kazasız belasız