Sadeliğin yeni fotoğrafları...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen abartıya kaçmıyor değilsiniz ama hak verin burası sıcak ve samimi bir site

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım, araban güzel güle güle bin fakat bu forumda hergün en az 2 kişi arabasının fotoğrafını paylaşır hatta bu arabalar bazen türkiyedeki sayılı arabalardan olur fakat kimse senin gibi arabası hakkında "sayılı araçtır" , "sokakta yürüdüm baktım eşini göremedim" gibi basit ve gereği olmayan cümleler sarfetmez.

Araçlarımıza iki kaş göz yapmak bizi bazen çok mutlu etsede bu mutululuğu abartmamalıyız ;)

Tekrar kazasız günler diliyorum.

CaRTe-GT

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fakat kimse senin gibi arabası hakkında "sayılı araçtır" , "sokakta yürüdüm baktım eşini göremedim" gibi basit ve gereği olmayan cümleler sarfetmez.

Tekrar kazasız günler diliyorum.

Valla o basitliği ondan önceki mesaj yazan arkadaş yapıyor. Durup dururken demedim o lafı!!!

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoşmadan
hararet yapmadan
kibirlenmeden

Devam edilirse iyi olur....;)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
onurun arabası güzel ve özenilmiş bir araç. herkezin arabası kendine göre eşsiz ve emsalsizdir. bende aynı şekilde benim aracım için düşünüyorum. corsa van olarak yolda bir eşini daha görmedim. ama durup başkasının araçlarına bakınca, emsalsiz ve tek araç olmadığı ortaya çıkıyor. hem benim hemde onurun aracından çok çok daha kaliteli işçiliğe ve donanıma sahip corsalar var türkiyede bunu hepimiz biliyoruz. oyüzden ne yücelmeye çalışmak nede söz düellosuna girmek yakışmaz bize bence. herkezin aracı kendine güzeldir :))))