sabit volant corsa c combo

sabit volant takıp memnun olan varmı?

• sabit volant gerçekten sorunsuz tavsiye ediyorum.

Oy: 10 55.6%
  • sabit volant problemli tavsiye etmiyorum.

Oy: 8 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    18

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sabit volant taktıranlar varmı? ve memnunlarmı? bu başlık altında paylaşırlarsa sevinirim.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre bu başlık altında toplamana gerek yok. volan konusu zaten aktiftir

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok konu girmiş oraya şimdi ben sadece taktırıp memnun olanları merak ediyorum 350 TL kadar fark çıkıyor orjinali ve sabit volant arasında kaldım.??

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle izah edeyim ozaman;

sabit volan orjinalden daha uygun şüphe yok ama diyorumya malın arkasında kim var?
bu önemli işte bu sebeplede iyi düşünmek lazım

diğer bir konu ise sabit volan şanzımanda belli bir zaman sonra boşluk yapıyor 3 viteste düşük devirde kullanıldığında gaza basıp çektiğinde lak lak ses yapıyor. orjinal volanı sesten dolayı değiştiriceksin ama başka seslerde var...

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozaman orjinalden şaşmamak lazım. ama bende başka taktıran varmı onu merak ediyorum kimler var?

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu bu sabit volant taktıran ve fikri olan başkaları ?

isikyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabit volan

Arkdaşlar bende corsa van var.Bende sabit volant,astra g baskı balata taktım.Pedal yumuşacık oldu.Kalkışlarda falan problem yok.Eski bir sanayici olarak teşhislerim yerindedir.Sabit volanttan sonra aracın gazına ani yüklenmede debrajdan acayip kaçırma sesi geliyor.Normal kullanımda bu ses yok ama gaza yüklenince ses çıkıyor.Araç giderken vitesi boşa attığınızda sürtme sesi gibi ses geliyor.Tekrar gaza basıp çekince ses gidiyor.İşin özü belki ömrü diğerinden uzun olabilir ama bence artık yaylı volantın fiyatı bayağı düştü.Kafanızda acaba bundanmıdır diye ses kalmamasını istiyorsanız orjinalden şaşmayın.

combo4258

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu konuda benimde kafam çok karışık tamda bende bunlardan korkuyordum tamam hiç bozulmuyor olabilir ama böyle abzürt sorunlar çıkartacaksa bencede en güzeli orjinali.gecen burda formda okudum bi arkadaş albeanın volantını tornada işlettirip uyduruyormuş orjinal oluyormuş acaba bu arkadaşın yaptıyla ilgili bilgisi olan varmı birde bu arkadaşın yaptığı bu volant orjınal volantından da pahalıya geliyor ...yani bunun makbulu tam olarak nedir belli değil herkez tuttura bildiğine he bu arada bu orjinal volantları fabrika hatalı üretiyormuş.öle dedi usta buda ilginç ...

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 hafta önce bende orjinal hareketli volant aldım dışardan. serviste taktırdım. ustanın demesine göre sabit volantta uyum sağlıyor ancak zamanla sıkıntı çıkartıyor. servis sadece volanta 860 tl dedi. ben trabzondan aynı volantı (markasıda aynı-sachs), debriyaj setini ve debriyaj bilyasını 850 tl ye aldım. işçilik ödeyerek serviste taktırdım. adamlar aracı yaparken hareketli volant koymuşsa bi bildikleri vardır diye düşünüyorum.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu konuda her türlü konuşurum. bursada ilhan abinin masrafını bi duyunda bir daha sabit mi diye düşünmeyin bile.

orjinal ve sese takılmayın zaten