S-Dizayn Krom Cam Çıtası

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. sonuç ne oldu şimdi ortalık karışmış biraz neye karar verdik şimdi ?

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mücahit aracım hb alıyorum karta taksitte çok iyi oldu...

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nasıl alacağız bilgilendirilmeyi bekliyoruz..banada pm atın lütfen....

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Arkadaşlar organizasyonu sallierim arkadaşımız üstlendi. Birazdan ileti yazacak kendisi :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar son durumu yazıyorum:

Öncelikle Mücahit günlerdir bu işle uğraşıyor vaktini harcıyor.Ve güzel bir başarı elde ederek 420 tl olarak satılan şeyi 300 tlye kadar indirtebildi.

Yukardaki listeye adını yazdıran arkadaşların bir bölümü olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapmadı.Başlığı görüp de dönüş yapmayanlar oldu bu da Mücahiti biraz olsun kırdı.Neticede adam günlerdir bu işle uğraşıyor.

Son olarak Sn.Cosmo ürünü 250 tl ye verebilirim dedi.Ama Kdv,garanti,kargo gibi durumlar belli değil.Mesela s-dizayn anında değişim ve iade yapıyor kendilerinde bunlar geçerli mi?Kargo ücrete dahil mi?Elinde stok var mı?vs gibi konular belli değil..

Kendisinden durumla ilgili bilgilendirme yapmasını bekliyoruz.

Eğer stokta sıkıntı varsa,garanti şartları s dizayn gibi esnek değilse,kargo fiyata dahil değilse s-dizayndan 300 tl ye alalım diyoruz.50 bin tllik arabaya biniyoruz 50 tl bizi ne zengin eder ne fakir.

Sizden ricamız 300 tl de olsa 250 tlde olsa fark etmez kesin olarak alacak arkadaşlar buraya yazsınlar.

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hafta sonu yola çıktım yorum falan atamadım mücahit halledecekti halletmiş zaten ama bu ankarada olan neyin nesi anlamadım ,detaylı bir açıklama bekliyoruz sn cosmodan  special_prayer

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu 9 kişi görüntülüyor ve yorum yazan yok :).yapmayın arkadaşlar basit birşey istedik.250-300 fark etmez ben kesin olarak alacam diyenler modelleri ile birlikte yazabilir mi?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

eray01 link' Alıntı:
hafta sonu yola çıktım yorum falan atamadım mücahit halledecekti halletmiş zaten ama bu ankarada olan neyin nesi anlamadım ,detaylı bir açıklama bekliyoruz sn cosmodan  special_prayer

Sallierim çözecek işleri :))