Rover 220 turbo 95 model yeşil

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim arkadaşlar, sizlerde araçlarınızı iyi günlerde kullanın,

frenleri orjinal değiştirmedim, bence problem yok, fakat diğer aracımdaki gibi dokunduğunda hemen tepki vermiyor (laguna), biraz yüklenmek lazım frene abs var araçta, birde araca alıştınızmı huyunu suyunu öğrendinizmi problem yok, ben bir problem görmüyorum açıkçası

honda prelud tanımadığım bir araç, hiç kullanmadım fakat bir zamanlar ilgilendiğim bir araçtı

aslında calibra turbo arıyorduk o zamanlar fakat fiyatları çok yüksek gelmişti, iyi durumda olandan da çok yoktu piyasada, rover 220 hep aklımdaydı sonra bu nasip oldu işte

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel duruyor tam keyif aracı hayırlı olsun ...
honda prelud ' u nasıl bilirsiniz... ?
benim gözümde onlara kayıyor bu ara.
prelude bir defa binme şansım oldu. 4x4 sağlam bulmak zor iş gibi. 2,2 vti dehşet bir makina. ;)

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prelude bir defa binme şansım oldu. 4x4 sağlam bulmak zor iş gibi. 2,2 vti dehşet bir makina. ;)
prelude 4x4 olduğunu bilmiyordum, sadece virajda arka tekerleklerinde döndüğünü biliyordum, bunuda öğrenmiş olduk

''Çok temiz ve orjinal duruyor.

Kazasız belasız sürüşler.''

teşekkür ederim,

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prelude zaten 4x4 değil.. seninde dediğin gibi 4ws ;(arka tekerlekler virajda dönme özelliğine sahip)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prelude zaten 4x4 değil.. seninde dediğin gibi 4ws ;(arka tekerlekler virajda dönme özelliğine sahip)
hepsinde bu özellik yok sanırım,ayrıca ford brobe de cok güzel ve bu özellik onda da var