Rekord 1.9 carbratör seçimi

Mycars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaslar az yakan ve lpg de iyi performans veren bir carbatöre ihtiyacım var önerileriniz nelerdir lütfen fiyatı makul modeller yazarmısınız malüm bütçe

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sadece aracın orijinal karbüratörünü öneririm. Araca takacağın her türlü orijinal olmayan üründen % 100 performans alamazsın :(.

Mycars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oyle bi secenegim olsa zaten takardım hocam malesef yok bulamıyorum

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski mersoların çift boğazlılarından düşünebilirsiniz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Oyle bi secenegim olsa zaten takardım hocam malesef yok bulamıyorum

Ankara İvedik hurdacılar sitesinde vardır. Ankara'da tanıdığın varsa onlardan yardım iste, yoksa sana bir iki telefon verebilirim.

Mycars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karar kılındı. Arkadaslar ve taktık weber 131 karbüratörü turbo+ lpg ye en uyumlu karb.. Şimdi ki sıkıntım ise alt takımı yani amartisörler uyumlu ne olabilir orjinalleri çok pahalıda :))

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sanırım senin araban buydu; (http://www.sahibinden.com/ilan/vasi....0-acil-chopper-motor-takasli-166342788/detay)

Eğer araban buysa ve 1900 cc ise aracına takılan 1600 cc lik bir Murat 131 karbüratörü ne kadar uyum sağlar bilemem. Sanırım amortisör olayı da gene ucuz yollu uydurma bir ürün olacaktır. Yanlız amortisör seçimi karbüratör seçimi gibi olmaz, amortisörler aracın emniyetli gidişine ve frenine direk etki eder. Uygulamayı yapacak olan ustan seçim yaparken en azından aracın kilosunu göz önünde bulundurursa iyi olur.