Rakı'nın Tarihi...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep rakı hep rakı olmuyor var mı tekila gibisi abuu hele bide absoult vodkayı kavuna enjekte edip 2 gün dolapta bekletin sonra yemeyin yanında yatın abaaaaaaaaaaa:pon::pon::pon:

Buna benzer birşeyi bizden bir arkadaş Sivas'ta denemişti :D:D

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muharrem sen şimdi özenir gider içersin dağıtırsında hatta dimi? :D:D:D

yaw süpermiş günün bu saatinde şeytan diyor cagır milleti gelsinler ama benim şeytanlada işim olmaz :kop::)

aslında yakup abinin dedigi maksadını aşmış tamam alkol kötü bişiy dinimizcede haram kılınmış kati surette yasaklanmış burda kimse bişiy demiyor

yuva yıkması kendini bilmeyen hatta en doğru rakı kültürünü bilmeyen kişiler için geçerlidir

ben ara ara içerim artık bunun hesabını öbürtarafta verirmiyiz veremezmiyiz ozaman bağlı burda bu tip bir konuda tartışmak yanlış bence yakup abinin yaşına ve kişiligine hürmeten saygılar ..;)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi Uğur abimi arıyıp
ankara kalesinde güzel bi sofra hazırlatıp sabah 4 e kadar ışıkları izleyerek demlenmek var amaaaaaaaaaaaaaa

yok yok yok
yapmıcam:D

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kim ne derse desin. Benim şimdiye kadar gördüğüm yerler içinde İstanbul Boğazı rakipsizdir. Gece manzarası, mehtap, yakamoz, bu üçlüyü Kordon'da göremezsin. O nedenle geceleri Kordon falan hikaye. Eskiden İstanbul Maltepe'deki evimizin balkonundan adaları seyrederdik. Şimdi binaların duvarlarını görüyoruz, her yer tıkış tıkış ev oldu. Artık yosun kokusu bile gelmiyor.

istanbul boğazı bir başka ama alanya kalesinden alanya manzarasıda istanbuldan kalır yanı yok

arkadaşımın kalede evi var balkon önü açık akşamları otururuz oraya alanya ayaklarının altında üfff üfff şöyle buzu bardağı koymuşsun bardak buğulanmış
viski mezeler alanya allahhhhhhhhhhhhhh
not : 18 yaşından küçükler bu yazımı dikkate almasın :D :D :D

35.jpg

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ugur abimi;)
başkası oluyor muhtemelen :)

ne biliyim ben, şu anda ortada görünen uğur ismi tek benim ayrıca yaşında yazmıyorki profilinde zaten yoksa senle oturup içersek ardından içki falan kesmez ot mot bilumum daha ötesi ne varsa çekiştiririz artık :D :D :D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
y1pD9hXv4fa_q5QdUpchZdHa03jNxRm4qooPzM2JV4-NW870zMXmwmPfNMnXmoocZkN2dy8b4wLI9I

sağlığınıza...