Rahatsız eden farlar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kararan dikiz aynası velinimet vallaha. s40da bizim yoktu dikiz aynasını dikiyorum yukarıya kullanmıyorum. vectradaki en büyük konforlardan biridir kendileri :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kararan dikiz aynasi sayesinde rahatim bu konuda ama kapi aynalarida bi sure sonra goze aliyor:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aynen kanka :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka sisleri açanlara bir giydirme de ben yapıcam arkadaşlar, pejo206 gti gibi araçlara yakışıyo ne yalan söylim ama, bildiğin sedanlara çakarlı sis yapıyolar, amman amman barzolara bakın diyorum :D Göz alıp dikkat dağıtmaktan başka bişey değil, ön sislerim gayet cılız ve göz almayacak şekildeler, başkasının ilgisini çekmek hiç umrumda olmamakla birlikte arabamın o duruşunu çok seviyorum, gündüzleri parklar ve sisleri açarım, kendi ego tatminim diyebiliriz ön sislere karşı değilim :)

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar yüksekte diye göz almaz. daha dar açıya göre ayarlanması gerek. doğrusu budur. ayrıca şu sis yakan sığırlara da bi çözüm bulunması lazım artık.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet bazı araçlarda far yüksekte (özellikle fiat ducato, citroen jumper, nissan juke vs.) onlar arkadaysa aynayı ışık kırıcı hale getiriyorum başka yapacak bişey yok

Şehirler arası çalışan otobüslerin farları neden göz almıyor? Farlar ister tepede olsun, ister tamponda aydınlatması gereken mesafeye göre açıları ayarlanır.

Arka sisleri ne diye açarlar anlamam ? Hadi ön sisin kimseye bir zararı yok araca egzotik hava katıyor amenna ona lafım yokta birader arka sis olayı nedir ya ?

Gıcık oluyorum resmen , gözleri açık açık kör ediyor bu arka sisler bence arka sis açanın ehliyetine filan el konulmalı trafik tarafından , abarttığım yok yağmurlu bir günde önünüzdeki araç arka sislerini açsın ne demek istediğimi gayet iyi anlarsınız

Ben de gereksiz yere ön/arka sis farlarını açanların ehliyetlerine el konsun diyorum. ;)

Arka sisleri açanlara bir giydirme de ben yapıcam arkadaşlar, pejo206 gti gibi araçlara yakışıyo ne yalan söylim ama, bildiğin sedanlara çakarlı sis yapıyolar, amman amman barzolara bakın diyorum :D Göz alıp dikkat dağıtmaktan başka bişey değil, ön sislerim gayet cılız ve göz almayacak şekildeler, başkasının ilgisini çekmek hiç umrumda olmamakla birlikte arabamın o duruşunu çok seviyorum, gündüzleri parklar ve sisleri açarım, kendi ego tatminim diyebiliriz ön sislere karşı değilim :)

Biz de gereksiz yere yakılan, hatta orijinalliğ bozulan sis lambalarına karşıyız, o zaman ne yapmak lazım? Birileri egolarını tatmin edecek diye kuralları yok mu sayalım?

karartma secenegi derken otomatik kararan aynadan bahsediyorum. arac arkanizdan cekilince tekrar aydinlanir.

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Karartma özelliği olan aynalar arkadan gelen araçlar için bir seçenek olabilir ama ya karşıdan gelenler için ne yapılması lazım? Ayarı bozuk, orijinalliği bozulmuş her türlü farlar eskiden olduğu gibi muayenelerde ağır kusurlu sayılmalıdır.