radyatör

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıvı mı koydun tozmuu.benim lafım toz ilaclara..ama tozda kacırmıyorsa lafım yok burda koyan arkadaşların hepsinin kacırdı

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
sıvı mı koydun tozmuu.benim lafım toz ilaclara..ama tozda kacırmıyorsa lafım yok burda koyan arkadaşların hepsinin kacırdı
sıvı olandan.ilk defa aldım denedim demekki bunların kurusuda varmış.bilmiyordum.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıvısını bende denemedim ama toz olanlarını koyduğunda antifiriz deliği acıyooo buda bilgin olsun

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sıvı olanı dene o antifrizde çözünmüyo. redex diye bir marka var tavsiye ederim . ama genede en yararlısı radyatörü değiştirmek.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar önümüz yaz allah muhafaza bence böyle korsan işler yapmayalım..o maddeler sadece kısa zamanlı iş görmesi için üretilmiş maddeler yani bilmediğin bir yerde kalırsın radyatör yoktur aracına koyarsın sonra değişitirisin..maddi yönden imkanın yoksa yan sanayiler gercekten çok iyi mallar ve kaliteli malzemeler.mesela yan sanayi dediğim dephi..dephi opel ve birçok alman arabasına malzeme üreten firma bunlara sedece gm yada farklı patentlerin logolarını vurup orjınal diye satıyor ve belli bir zaman bunu kendi bünyeside satamıyor sözleşme gereği.daha sonra delphi bunu kendi armasıyla satıyor aynı malı daha ucuza ......

bunu gibi bir çok ürün mesela saks debriyaj seti opelde orjınal saks vardır ama serviste gm damgalı dır bu rün bunlar sadec örnekler arkadaşlar . üç kuruştan kaçalım derken daha büyük masraflar açmayın arkadaşlar değmez bence.sadece tavsiye